Täna avatakse Kiili lasteaia Kangru maja

Täna kell 15.00 toimub Kiili lasteaia Kangru maja avamine. Lasteaia õpetajad on koos suure maja lastega valmistanud ette temaatilise etenduse ning tänatakse kõiki osapooli, kes on olnud maja valmimisega seotud. Hoone arhitekt on Loona Lepp (Visioonprojekt OÜ). Ehitushanke võitis ja hoone ehitas AS Parmeron. Töödega alustati 2016. aasta oktoobris ning maja valmis 2017. aasta maikuus. Ehituse ja sisustuse maksumus koos käibemaksuga oli 1 212 000 eurot. Projekti rahastati Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) vahendusel "Linnapiirkondade jätkusuutliku arengu" meetmest ja Kiili valla eelarvest. Kiili valla omaosalus antud projektis oli 20%, ülejäänu moodustas eurotoetus. Tellija Kiili Varahalduse Sihtasutus jäi töödega väga rahule. AS Parmeroni projektijuht Erkki Aadli, kes ehitust vedas, suutis väga profesionaalselt töid korraldada ja tekkinud probleemkohti lahendada ning selle tulemusena anti hoone üle kolm kuud enne lepingujärgset tähtaega. Kiili Vallavalitsus soovib Kangru lasteaiaperele hubast olemist uues hoones ja head uue õppeaaasta algust. Täname ka Kangru kogukonda mõistva suhtumise eest ehitusperioodil ning loodame, et uus saal võetakse aktiivselt kasutusse ka õhtuste jooga jms treeningute tarbeks.