Infopäev korteriühistute teemal

Kiili Vald ja Oti külaselts korraldavad koostöös Eesti Korteriühistute Liiduga infopäeva

KORTERIÜHISTUTE ASUTAMINE

Lugupeetud Kiili valla kortermajade elanikud, kelle majas ei ole veel korteriühistut moodustatud!

2018. aasta alguses jõustub täismahus uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus ja sellest tulenevalt muutub kohustuslikuks korteriomandite majandamine juriidiliselt iseseisva üksusena. Teisisõnu tekib seaduse jõustumisel 1. jaanuaril 2018 majas seaduse alusel korteriühistu. Kuni selle ajani on kõikides kortermajades mõistlik luua korteriühistu vabatahtlikult, siis on inimestel võimalik end kogu teematikaga kurssi viia ning valida juhatusse just need korteriomanikud, keda ühiselt kõige pädevamaks peetakse.

Kutsume teid osalema infopäeval 3. oktoobril 2017 kell 17:30 kuni 19:30 Vaela Külakojas (Miku tee 7).

Infopäeval antakse ülevaade sellest, mis uue seaduse tulekuga täpsemalt juhtuma hakkab, mida peaks korteriühistut luues silmas pidama ja kuidas seda majandada.

Infopäeva kava:

17:30 – 17:45 Avatervitus Jaan Urb
17:45 –19:05 Korteriühistute asutamisest ja uuest korteriühistu ja korteriomandi seadusest Hr. Andres Jaadla, Eesti Korteriühistute Liidu juhatuse esimees
19:05 – Diskusioon

Kohapeal on võimalik esitada kõikidele esinejatele küsimusi oma kortermaja ja korteriühistu kohta.

Osalemine TASUTA.