Kiili vallarahva X sportmängude juhendid

1. ala -  Korvpalli täpsusvisked

12. veebruar 2017 a. Kiili Gümnaasiumi Spordihall
Registreerimine kell 09:30
Algus kell 10:00

Võistkonnas 2 meest ja 1 naine. Visatakse : 10 vabaviset, 8 2-punkti viset ja 6 3-punkti viset. Võidab võistkond, kes kogub kõige rohkem punkte. Võrdsete punktide korral
arvestatakse : 1. 3 p. viskeid, 2. 2 p. visked, 3. vabavisked.

2. ala - Sõudeergomeetri tõmbamise teatevõistlus

12. veebruar 2017 a. Kiili Gümnaasiumi fuajee
Registreerimine kell 11:30
Algus kell 12:00

Võistkonnas 2 naist ja 3 meest. Distants 2500 m. Võistkonna liikmed vahetuvad iga 500 m. järel., teatevahetusest annab märku kohtunik. Soorituse järjekord : 2N + 3M, raskusaste naistel - 6 , meestel - 10. Võistluse käigus tekkinud küsimused ja protestid lahendab kohtunikekogu.

3. ala - kabe

19. märts 2017 a. Kiili Gümnaasiumi söökla
Registreerimine kell 10:30
Võistluse algus kell 11:00

Mängitakse vene kabet. Võistlus viiakse läbi turniirisüsteemis. Kõik võistkonnad mängivad omavahel läbi. Ajakontroll on 10 minutit partiile. Võistkonnas 2 meest ja 1 naine. Laudade järjestus pannakse paika enne turniiri algust ja turniiri käigus seda muuta ei tohi. Võitjaks tuleb enam punkte kogunud võistkond. Võrdsete punktide arvu korral otsustab võistkondade omavaheline mäng, selle võrdsuse korral 1 laud, 2 laud, 3 laud. Võistluse käigus tekkinud küsimused ja protestid lahendab kohtunikekogu.

4. ala - sulgpall

19. märts 2017 a. Kiili Gümnaasiumi spordihall.
Registreerimine kell 10:30
Võistluste algus kell 11:00

Võistkonda kuulub 2 meest ja 1 naine. Võisteldakse meesüksikmängus ja segapaarismängus. Võistluse käigus meesmängijaid vahetada ei tohi. Võistlus viiakse läbi turniirisüsteemis, kõik võistkonnad mängivad omavahel läbi. Mängitakse kehtivate võistlusmääruste kohaselt. Mängitakse 1 sett ja võidab mängija või mängijad, kes saavutab või saavutavad 21 punkti. Iga üksikmängu võit annab turniiritabelisse ühe punkti ja segapaarismängu võit annab turniiritabelisse 2 punkti., võrdsete punktide korral on otsustavaks omavaheline mäng, surnud ringi korral võidetud ja kaotatud punktide vahe. Sõltuvalt osalejate arvust on korraldajal kohapeal õigus muuta mängude kestust. Võistluse käigus tekkinud küsimused ja protestid lahendab kohtunikekogu.

5. ala - laste kombineeritud teatevõistlus

16. aprill 2017 a. Kiili Gümnaasiumi Spordihall.
Registreerimine kell 09:30
Algus kell 10:00

Võistkonna suurus : I klassi T + I klassi P + II klassi T + II klassi P + III klassi T + III klassi P

6. ala - lauatennis

16. aprill 2017 a. Kiili Gümnaasiumi Spordihall
Registreerimine kell 11:30
Algus kell 12:00

Võistkonna suurus 2 meest ja 2 naist. Võisteldakse nais- ja meesüksikmängus ja segapaarismängus. Üksikmängus osaleja ei tohi paarismängus võistelda ja vastupidi. Võistlus viiakse läbi turniirisüsteemis. Kõik võistkonnad mängivad omavahel läbi. Mängitakse kehtivate võistlusmääruste kohaselt. Seti võidab mängija ( paar ), kes saavutab 11 punkti ja vähemalt 2-punktilise eduseisu. Mängu võitmiseks on tarvis kaks setivõitu kolmest. Iga üksik- ja paarismängu võit annab turniiritabelisse ühe punkti, võrdsete punktide korral on otsustavaks omavaheline mäng, surnud ringi korral võidetud ja kaotatud punktide vahe. Sõltuvalt osalejate arvust on korraldajal kohapeal õigus muuta mängude kestust. Võistluse käigus tekkinud küsimused ja protestid lahendab kohtunikekogu.