Kiili vallarahva X sportmängud

Võistkondlik paremusjärjestus peale 8. ala :

Koht Võistkond Tulemus
I Kiili 2 70 p.
II Kangru 67 p.
III Kiili Noored 64 p.
4. Kiili I 59 p.
5. Maksimaa 57 p.
6. Luige – Sausti 56 p.
7. Lähtse 56 p.
8. Nabala – Paekna 51 p.
9. Sõmerlased 50 p.
10. Metsanurga 40 p.
11. Vaela – Mõisaküla 35 p.
12. Kiili Keerulised 1 p.

 

1. ala – korvpalli täpsusvisked
12. veebruar 2017 a. Kiili Gümnaasiumi Spordihall

Koht Võistkond Tulemus
I Kiili noored ( Anet Vendel, Kert Toming, Hendrik Väljataga ) 19 p.
II Kiili 2 ( Merike Urbanik, Indrek Kaarlep, Sven Haas ) 19 p.
III Kangru ( Kärt Ilja, Mario Ilves, Indrek Vaher ) 17 p.
4. Kiili I 17 p.
5. Vaela-Mõisaküla 13 p.
6. Metsanurga 12 p.
7. Sõmerlased 12 p.
8. Maksimaa 11 p.
9. Lähtse 10 p.
10. Luige-Sausti 10 p.


2. ala – sõudeergomeetri tõmbamise teatevõistlus
12. veebruar 2017 a. Kiili Gümnaasiumi fuajee

Koht Võistkond Aeg
I Kiili 2 ( Merike Urbanik, Triin Maller, Kris Pulver, Üllar Aun, Erkki Tepper ) 08.36,30
II Kangru ( Katrin Laikre, Lisanna Remmelkoor, Indrek Vaher, Priit Rannik, Toomas Loho ) 08.40,00
III Kiili I ( Õnne-Ly Tammsaar, Olga Kivisalu, Jüri Käer, Margus Parts, Janar Jürisoo ) 08.43,40
4. Lähtse 08.58,60
5. Sõmerlased 09.08,50
6. Vaela-Mõisaküla 09.11,80
7. Metsanurga 09.14,20
8. Kiili noored 09.15,70
9. Luige-Sausti 09.25,60
10. Maksimaa 10.21,70


3.ala – kabe
19. märts 2017 a. Kiili Gümnaasiumi söökla

Koht Võistkond Tulemus
I Luige-Sausti ( Arno Uutma, Eido Üksvärav, Nona Nano ) 25 p.
II Kangru ( Urmo Ilves, Siim Rannik, Evelyn Ilves ) 23,5 p.
III Kiili I ( Vello Madissoon, Peeter Kosemaa, Olga Kivisalu ) 21 p.
4. Maksimaa 21 p.
5. Metsanurga 18,5 p.
6. Lähtse 18,5 p.
7. Kiili Noored 15,5 p.
8. Nabala-Paekna 13,5 p.
9. Sõmerlased 13 p.
10. Kiili 2 10,5 p.
11. Vaela-Mõisaküla 9 p.
12. Kiili Keerulised 9 p.


4. ala – sulgpall
19. märts 2017 a. Kiili Gümnaasiumi Spordihall

Koht Võistkond Tulemus
I Lähtse ( Aare Luigas, Mihkel Luigas – Kadi Kaljurand ) 27 p.
II Vaela-Mõisaküla ( Rain Sinimaa, Margus Maidla – Margit Maidla ) 27 p.
III Kiili Noored ( Rainer Terras, Tauri Ivask – Keith-Lysandra Luigas ) 26 p.
4. Kiili I 22 p.
5. Kiili 2 16 p.
6. Kangru 15 p.
7. Metsanurga 10 p.
8. Sõmerlased 8 p.
9. Nabala-Paekna 6 p.
10. Luige-Sausti 5 p.
11. Maksimaa 3 p.


5. ala – laste kombineeritud teatevõistlus
16. aprill 2017 a. Kiili Gümnaasiumi spordihall

Koht Võistkond Aeg
I Kangru ( Mia Atonen, Kaarel Ruus, Emma Runge, Kristofer Vutt, Johanna Ilves, Rasmus Graff ) 03.07,13
II Nabala-Paekna ( Helena Väljataga, Riko Mändma, Mari Annabel Tölpt, Kregor Arro, Polina Koroljova, Taavet Lumi ) 03.08,26
III Maksimaa ( Helen Kose, Mattias Laurits, Lisethe Tutt, Arthur Sitsi, Hanna Kose, Maretn Linnamägi ) 03.11,12
4. Luige-Sausti 03.14,47
5. Kiili 2 03.16,91
6. Kiili I 03.20,88
7. Sõmerlased 03.24,78
8. Kiili Noored 03.32,59
9. Lähtse 03.39,70
10. Metsanurga 03.53,92


6. ala – lauatennis
16. aprill 2017 a. Kiili Gümnaasiumi spordihall

Koht Võistkond Tulemus
I Nabala-Paekna ( Eduard Virkunen, Margit Klaus, Jaan Sinisaar-Reelika Muuli ) 19 p.
II Kiili 2 ( Oleg Ratijev, Salome Laev, Toivo Tuisk – Merike Urbanik ) 17 p.
III Luige-Sausti ( Gunnar Lillepruun, Marcella Tammes, Eido Üksvärav – Piia Laanemets 15 p.
4. Maksimaa 12 p.
5. Kiili Noored 11 p.
6. Lähtse 10 p.
7. Sõmerlased 7 p.
8. Kiili I 9 p. ( naine puudu )
9. Kangru 7 p. ( naine puudu )

 

7. ala – kart
20. mai 2017 a. LaitseRallyPark

Koht Võistkond Aeg
I Kiili 2 ( Kaisi Kullamaa, Ermo Eha, Gunnar Varatu ) 2.11,044
II Kiili Noored ( Anet Vendel, Jakob Pajur, Erki Olesk ) 2.11,291
III Kangru ( Kätlin Toms, Priit Rannik, Mario Ilves ) 2.13,532
4. Lähtse 2.14,973
5. Maksimaa 2.15,013
6. Nabala – Paekna 2.15,405
7. Sõmerlased 2.15,460
8. Luige – Sausti 2.15,548
9. Vaela – Mõisaküla 2.15,772
10. Kiili I 2.16,159
11. Metsanurga 2.18,854


Individuaalne paremusjärjestus – 8 minutit sõitu, parim ringi aeg.

Naised:    
1. Kaisi Kullamaa ( Kiili 2 ) 44,292
2. Angelika Lott ( Luige – Sausti ) 45,486
3. Anet Vendel ( Kiili Noored ) 46,463
4. Mari-Ly Klaats ( Sõmerlased ) 46,510
5. Kätlin Toms ( Kangru ) 46,666
6. Heli Pusa ( Lähtse ) 47,046
7. Olga Vinokurova ( Nabala – Paekna ) 47,431
8. Rita Mark ( Metsanurga ) 47,565
9. Aime Siimer ( Vaela – Mõisaküla ) 47,802
10. Maile Arusoo ( Maksimaa ) 48,766
11. Tiina Käer ( Kiili I ) 49,376
     
Mehed:    
1. Jakob Pajur ( Kiili Noored ) 41,874
2. Priit Kello ( Maksimaa ) 42,391
3. Ivari Haltunen ( Kiili I ) 42,750
4. Indrek Iljin ( Vaela – Mõisaküla ) 42,905
5. Erki Olesk ( Kiili Noored ) 42,954
6. Priit Rannik ( Kangru ) 43,171
7. Ermo Eha ( Kiili 2 ) 43,328
8. Gunnar Varatu ( Kiili 2 ) 43,424
9. Koit Kaupmees ( Sõmerlased ) 43,425
10. Tarmo Zimmermann ( Lähtse ) 43,692
11. Mario Ilves ( Kangru ) 43,695
12. Priit Matiisen ( Maksimaa ) 43,856
13. Lauri Sinisaar ( Nabala – Paekna ) 43,936
14. Jüri Käer ( Kiili I ) 44,033
15. Andres Aruaas ( Nabala – Paekna ) 44,038
16. Rando Pusa ( Lähtse ) 44,235
17. Anti Mutso ( Luige – Sausti ) 44,732
18. Jan Tapver ( Metsanurga ) 45,062
19. Sven Maiste ( Vaela – Mõisaküla ) 45,065
20. Eemeli Männilaan ( Luige – Sausti ) 45,330
21. Ervin Bernhartd ( Sõmerlased ) 45,525
22. Ilmar Rohi ( Metsanurga ) 46,227


8. ala – jahilaskmine
21. mai 2017 a. Männiku Jahilasketiir

Koht Võistkond Tulemus
I Nabala – Paekna ( Kristi Roost, Eduard Virkunen, Vjatseslav Russak ) 24 tabamust
II Maksimaa ( Jaanika Tutt, Rain Semiskar, Sergei Kivi ) 22 tabamust
III Luige – Sausti ( Janika Loos, Alar Tammela, Raido Romanov ) 19 tabamust
4. Sõmerlased 15 tabamust
5. Metsanurga 13 tabamust
6. Kiili Noored 12 tabamust
7. Kiili I 11 tabamust
8. Kiili 2 10 tabamust
9. Lähtse 9 tabamust
10. Vaela – Mõisaküla 9 tabamust
11. Kangru 7 tabamust


Individuaalne paremusjärjestus – 15 võistluslasku

Naised:    
1. Janika Loos ( Luige – Sausti ) 7 tabamust
2. Grete Leosk ( Sõmerlased ) 5 tabamust
3. - 4. Jaanika Tutt ( Maksimaa ) 4 tabamust
3. - 4. Kristi Roost ( Nabala – Paekna ) 4 tabamust
5. - 7. Kadri Kohv ( Metsanurga ) 2 tabamust
5. - 7. Liina Sügis ( Kiili Noored ) 2 tabamust
5. - 7. Ave Tuuling ( Vaela – Mõisaküla ) 2 tabamust
8. - 9. Olga Kivisalu ( Kiili I ) 1 tabamus
8. - 9. Anna Keelmann ( Kiili 2 ) 1 tabamus
10. - 11. Andra Rannik ( Kangru ) 0 tabamust
10. - 11. Katrin Rajasalu ( Lähtse ) 0 tabamust
     
Mehed:    
1. Sergei Kivi ( Maksimaa ) 12 tabamust
2. - 3. Alar Tammela ( Luige – Sausti ) 11 tabamust
2. - 3. Vjatseslav Russak ( Nabala – Paekna ) 11 tabamust
4. Eduard Virkunen ( Nabala – Paekna ) 9 tabamust
5. - 8. Andres Ratassepp ( Metsanurga ) 6 tabamust
5. - 8. Rain Semiskar ( Maksimaa ) 6 tabamust
5. - 8. Ott Kivisalu ( Kiili I ) 6 tabamust
5. - 8. Andres Alus ( Kiili Noored ) 6 tabamust
9. - 15 Aare Loo ( Kangru ) 5 tabamust
9. - 15. Kaur-Gabriel Rajasalu ( Lähtse ) 5 tabamust
9. - 15. Ilmar Rohi ( Metsanurga ) 5 tabamust
9. - 15. Märt Allikas ( Kiili 2 ) 5 tabamust
9. - 15. Sven Maiste ( Vaela – Mõisaküla ) 5 tabamust
9. - 15. Heigo Amor ( Sõmerlased ) 5 tabamust
9. - 15. Kaupo Kaupmees ( Sõmerlased ) 5 tabamust
16. - 19. Raul Rajasalu ( Lähtse ) 4 tabamust
16. - 19. Rainer Samarokov ( Kiili 2 ) 4 tabamust
16. - 19. Jüri Käer ( Kiili I ) 4 tabamust
16. - 19. Erki Olesk ( Kiili Noored ) 4 tabamust
20. - 21. Andi Annijaani ( Kangru ) 2 tabamust
20. - 21. Mart Sooberg ( Vaela – Mõisaküla ) 2 tabamust
22. Raido Romanov ( Luige – Sausti ) 1 tabamus