Kiili vallarahva XI sportmängud

Võistkondlik paremusjärjestus peale 3. ala:

Koht Võistkond Tulemus
I Sõmerlased 25 p.
II Kiili I 23 p.
III Metsanurga 22 p.
4. Luige – Sausti 21 p.
5. Nabala – Paekna 20 p.
6. Vaela – Mõisaküla 19 p.
7. Kangru 18 p.
8. Kiili 2 16 p.
9. Kiili Noored 14 p.
10. Lähtse 11 p.
11. Maksimaa 9 p.

 

1. ala – korvpalli täpsusvisked
28. jaanuar 2018 a. Kiili Gümnaasiumi Spordihall

Koht Võistkond Tulemus
I Sõmerlased ( Maarja Martinson, Janar Säkk, Jako Amor ) 25 p.
II Vaela – Mõisaküla ( Anne Haas, Marko Mäekivi, Kuldar Männilaan ) 18 p.
III Luige – Sausti ( Piia Laanemets, Remi Lott, Romet Väljataga ) 16 p.
4. Kiili 2 15 p.
5. Metsanurga 12 p.
6. Kangru 12 p.
7. Nabala – Paekna 11 p.
8. Kiili I 10 p.
9. Maksimaa 9 p.
10. Kiili Noored 7 p.
11. Lähtse 7 p.

 

2. ala – sõudeergomeetri tõmbamise teatevõistlus
28. jaanuar 2018 a. Kiili Gümnaasiumi fuajee

Koht Võistkond Tulemus
I Luige – Sausti ( Liisi Naarits, Katre Koit, Eido Üksvärav, Eemeli Männilaan, Remi Lott ) 08.32,7
II Kiili I ( Triin Maller, Olga Kivisalu, Jüri Käer, Rainer Samarokov, Margus Parts ) 08.39,1
III Kiili Noored ( Helena Vahtramäe, Ragne Rae, Erki Olesk, Ken Lutta, Kert Toming ) 08.44,9
4. Kangru 08.52,70
5. Sõmerlased 08.54,70
6. Kiili 2 09.09,50
7. Metsanurga 09.14,30
8. Nabala – Paekna 09.24,80
9. Vaela – Mõisaküla 09.25,70
10. Lähtse 09.29,20
11. Maksimaa 09.30,00

 

3. ala – pokker
17. veebruar 2018 a. Vaela Koostöökeskus

Koht Võistkond Tulemus
I Nabala – Paekna ( Heikko Gross, Andres Aruaas ) 67 p.
II Metsanurga ( Raimo Rohi, Reiko Falberg ) 54 p.
III Kiili I ( Kätlin Kaareste, Tõnu Rannula ) 46 p.
4. Lähtse 45 p.
5. Sõmerlased 37 p.
6. Vaela – Mõisaküla 35 p.
7. Maksimaa 25 p.
8. Kangru 19 p.
9. Kiili Noored 19 p.
10. Kiili 2 15 p.
11. Luige – Sausti 10 p.

 

Individuaalne paremusjärjestus:

I Heikko Gross – Nabala – Paekna
II Raimo Rohi – Metsanurga
III Jako Amor – Sõmerlased
4. Katrin Rajasalu – Lähtse
5. Raul Svirgsten – Vaela – Mõisaküla
6. Tõnu Rannula – Kiili I
7. Andres Aruaas – Nabala – Paekna
8. Riivo Rohi – Maksimaa
9. Kätlin Kaareste – Kiili I
10. Kristjan Keert – Kangru
11. Reiko Falberg – Metsanurga
12. Indrek Eirand – Lähtse
13. Erki Olesk – Kiili Noored
14. Taavi Kaarmaa – Kiili Noored
15. Kevin Kütt – Kiili 2
16. Silver Klaar – Kiili 2
17. Rasmus Laar – Luige – Sausti
18. Marko Mäekivi – Vaela – Mõisaküla
19. Remi Lott – Luige – Sausti
20. Rain Semiskar – Maksimaa
21. Jon Silver Eerma – Sõmerlased
22. Kristo Karu – Kangru