Vallas tegutsevad ettevõtted

Ettevõtte nimi Esindaja Tegevusala Telefon E-post
A-AUTOHOOLDUS OÜ Andres Suppi Sõiduautode remont ja hooldus, keretööd, autotarvete müük, kodugaasi müük 551 2348 info@a-autohooldus.eu
A-Korsten OÜ Marek Hiiekivi Korstnapühkimistööd 5682 0974 info@akorsten.ee
Agromel OÜ Üllar Hiiekivi
Ulvi Laast
Taimekasvatussaaduste tootmine 604 0235 ulvilaast@hot.ee
Alcatronix OÜ Aare Luigas Vannitoatehnika jae- ja hulgimüük 513 7378 alcatronix@hot.ee
Ameero OÜ Ats Eero Ehitus puit 5649 6358 meero@uninet.ee
AMR Accounting OÜ Margit Kivi
Mare Tiik
Raamatupidamisteenused
 
5553 4604
 
amr.accounting@gmail.com
 
Antix Disain OÜ Margus Plukk Mööbli, uste, akende restaureerimine
Sisedisaini lahendused
5693 1181
5564 3122
info@antixdisain.eu
margus@antixdisain.eu
Artaro OÜ Argo Nuuter Veevarustussüsteemid Malmvalu 565 9666 argo@artaro.com.ee
Aspector M.K. OÜ Kaarel Kõrm Ehitusjärelvalve 503 8477 info@aspector.ee
Beignet AS Vello Läänemets Pagaritoodete tootmine   beignet@hot.ee
Brevicom OÜ Taimo Nimmo Plastpakendite hulgimüük 502 6916 taimo100@hot.ee
Creegy OÜ Sirje Kivisalu Raamatupidamisteenused 678 2231 sirje.kivisalu@mail.ee
Consigliori OÜ Janno Perv 
Andra Perv
Õigusabibüroo. Esindamine kohtus Kindlustuse Vaidluskomisjonis jm. 511 0804 510 1780 oy.consigliori@eesti.ee
Erkverk KVH OÜ Ülari Kiviloo Remont ja ehitus 528 1795 kvh@hot.ee
Edovalde OÜ Kaido Kõrm Kinnisvara arendamine 508 4185 kaidokorm@gmail.com
Eesti Tõukari OÜ Koit Põld Elusloomade müügi vahendus 679 0733 koit.pold@mail.ee
Efekt AS Heiki Mikomägi Klaasplasttooted komposiitmaterialide müük 502 3240 heiki@efekt.ee
Deinmark Solution OÜ Ülari Kiviloo Ehitusmaterjalide eksport 528 1795 info.murexin@gmail.com
Emballage Technologies Tallinn OÜ Inna Ralli Pakendite valmistamine ja müük 502 1251 Inna.ralli@et-tallinn.ee
Estko AS Liina Kikas Professionaalsete puhastusainete tootmine ja müük 679 0300 info@estko.ee, liina@estko.ee
EstNor OÜ Renee Mikomägi Palkmajade ehitus 506 0596 info@estnor.ee
EstNor Arendus OÜ Renee Mikomägi Kinnisvara arendus 506 0596 info@estnor.ee
Feneber OÜ Andrus Mäe Transporditeenus 504 4839 andrusmae@hot.ee
FIE Aivar Somarokov Aivar Somarokov Köögivilja kasvatus 604 0504  
FIE Eva Loik Eva Loik Juuksur, juuksuriteenused 5353 6578 eva.loik@gmail.com
FIE Koidu Solo Koidu Solo Juuksuriteenused 604 0167  
Freeline Baltic OÜ Jaan Saluste Digitaalarhiivide terviklahendused PDF dokumentide loomine skaneerimine arhiveerimine ja taasesitamine  501 0462 info@freelinebaltic.ee
Haljassaare OÜ Viljar Vahesaar Puukool haljastus 5342 7719 viljar@haljassaare.ee
Hansaplant OÜ Indrek Naudi Aianduskeskus 510 9991 indrek@hansaplant.ee
Hartrem OÜ Rika Volt Autotransport veoautode remont 564 1292 trika@hot.ee
Hendon OÜ Andre Paist Ehitustegevus puidusaagimine 5591 0603 andrepaist@hot.ee
Ilusalong Mon Amie Kersti Mäe Kosmeetikateenus 5647 3550 monamie@hot.ee
Install Group Risto Saarjärv Arvuti teeenused 5660 5857 risto@installgroup.ee
Javi Teenus Viia Michelson Toitlustamine 5648 7406 viiake@hot.ee
Kiili AV OÜ Ole Loigu Investeerimine ja haldus 5622 9060 ole@sakuab.ee
Kiili Betoon OÜ Urmas Link Pesubetoontoodete tootmine 672 5591 516 1319 info@kiilibetoon.ee
Kiili Konsum   Konsumi pood Kiilis 66 9928 kiili114@harjuty.ee
Kiili Talutehnika OÜ Madis Tauts Kaubandus 501 5868 604 0163 mtauts@hot.ee
Kivisalu OÜ Olga Kivisalu Pesupesemisteenus 5645 4003 olli4@hot.ee
KLM Projekt OÜ Kristjan Laurits Teede ja sildade projekteerimine ja ehituse järelvalve 514 4725 kristjan@klmprojekt.ee
Lanimo OÜ Hillar Urbanik Galanteriitoodete tootmine 604 0356 lanimo@lanimo.ee
Lini OÜ Pille Tali Põllumajandus 501 9434 pille.tali@uusmaa.ee
Living Models Agency OÜ Evelyn Mikomägi Modelliagentuur 5592 3383 info@livingmodels.com
L.T. Good OÜ Lauri Peterson Infotehnoloogia teenused 517 7772 lauri.peterson@ltgood.ee
Maxima X Kiilis   Maxima pood Kiilis 658 5197  
Mingero OÜ Valjo Liivamägi Kinnisvaraarendus 503 3861 valjo@atv.ee
MirDoor Eesti OÜ Tanel Kosemaa Liuguste valmistamine Garderoobide valmistamine 5668 6822 mir.door@mail.ee
Mokiren OÜ Erki Heintare Autotransport veoautode remont 5645 9867 mokiren@hot.ee
Monreeta OÜ (Jess Burger) Reet Lääne Toitlustamine 5648 6908 monreeta@gmail.com
Monret OÜ Reet Arras Toidukaubandus 552 2635 mon.ret@mail.ee
Monsailo OÜ (Floret OÜ) Alar Nisu
Kristiina Nisu
Lillede kasvatus ja müük 5667 4915 5667 4914 kristinanisu@hot.ee kangrutalu@hot.ee
MRK Magic Design OÜ Heidi Solo Reklaam disain 529 5366 magic.design@solo.ee
MR Pluss OÜ Raivo Toming Alumiiniumi- ja roostevaba metalli keevitus autode keretööd 5615 0678 mrpluss@hot.ee
Nabala OÜ Ivar Somarokov Loomakasvatus 604 0242 nabala@hot.ee
Nivarria OÜ Valeri Izmer Jahuveski 518 8607  
Novamix Raigo Kivi Raamatupidamisteenused 678 2099 info@novamix.ee
Nova Spon OÜ (Sangar 68) Eveli Kelk   510 1268 eveli011277@hot.ee
Nõmmiku Uuevälja Talu Jaan Nõmmik Põllumajandus 5656 6489  
Olke DK OÜ Olev Kebbinau Puittooted (uksed aknad kapid) 672 5003 olev.kebbinau@mail.ee sirje.kivisalu@mail.ee
Paekna Puidutööstus OÜ Marek Johanson Juri Krebets Puidu esmatöötlus 504 6023 516 7747 marek@woodlife.ee
Peter Transport OÜ Peter Kahro Transporditeenused 501 5882 peter@petertrans.ee
Pihlaka Farm Peeter Pihlakas Looma- ja taimekasvatus 604 0217 pihlaka.farm@mail.ee
Radius Machining OÜ Veljo Konnimois Mehaaniline metallitöötlus.CNC treimine ja -freesimine 507 9608 veljo@radius.ee
Renott Kivi OÜ Mati Virkunen
Harri Virkunen
Hauakivide valmistamine 670 0256 501 2956 graniit@deco.ee
Rogeir OÜ Tõnu Tanvell Lemmiklooma toidu ja tarvikute müük 5656 0519 info@rogeir.ee
Sausti Mõis OÜ Merilyn Lajal Sausti mõis 5336 6115
679 1400
info@sausti.ee
Seven Holding OÜ Kätlin Ester Raamatupidamine 514 9190 katlin@seven77.ee
Simlak OÜ (Sausti kauplus) Sirje Maas
Laine Käige
Toidukaupade müük 510 2440 501 8580 maas@hot.ee
Tapvei Estonia OÜ (Endine Estap OÜ) Dana Milko Hakkepuidu tootmine 604 0501 604 0266 dana.milko@tapvei.com
Tehnoloog OÜ Sven Maiste Tööstuskaubad meditsiinitarvikud ja laserid 510 1329 sven@tehnoloog.ee
TeknEst OÜ Ivar Lapa Kaalude müük 506 1500 teknest@teknest.ee
TPG OÜ Andres Suppi Eritellimus mööbel, mööbli tootmine, ehitus 5344 6483 info@tpg-build.com
Tiptiptap OÜ Rasmus Varunov Laste mänguväljakute ja spordiinventari tootmine ja müük 501 0424 info@tiptiptap.ee
Toveka OÜ Imre Liiv Kanalisatsioonitööd 5567 2547 info@toveka.ee
Tremaster OÜ (Luige) Rein Koort   506 4907 info@tremaster.ee
Udoceramics OÜ Udo Ahven Keraamika/rakutehnika 5343 2197 udo.ahven@gmail.com
Vegali Grupp OÜ Andre Abel
Allar Rebane (tegevjuht)
Briketeerimis tehas 501 2555
5629 1000
info@puitbrikett.ee allar@puitbrikett.ee
Waldbau Urmas Kreegi Kinnisvara arendamine 5551 7117 ukmail@hot.ee
WolfBerry OÜ Mari Ots Siseruumidesse vineerist lastemööbli ja –atraktsioonide valmistamine 517 5937 info@wolfberry.ee
XL-Studios OÜ Sven-Olof Englund Foto- ja filmistuudio 5592 3383 svenne@xl-studios.com