19. detsember 2019 Kiili Vallavolikogu otsusega nr 24 Luige alevikus Kaare tn 7 detailplaneeringu kehtestamine

Detailplaneeringu on koostanud Optimal Projekt OÜ, töö nr 303.

Planeeritav maa-ala asub Harju maakonnas, Kiili vallas, Luige alevikus.
Planeeringuala suurus on 2562m2.

Detailplaneeringu koostamise eesmärk on Luige alevikus Kaare tn 7 katastriüksuse (katastritunnus 30404:017:0830) jagamine kaheks elamumaa sihtotstarbega krundiks. Detailplaneeringuga seatakse moodustatavatele elamumaa sihtotstarbega kruntidele ehitusõigus ühe kuni 2-korruselise üksikelamu ning ühe kuni 1-korruselise abihoone püstitamiseks. Lisaks lahendatakse planeeringuala heakorrastuse, haljastuse, juurdepääsuteede, parkimine ja tehnovõrkudega varustamine.

Käesolev detailplaneering sisaldab Kiili valla üldplaneeringu muutmise ettepanekut.

Detailplaneeringuga on võimalik tutvuda Kiili Vallavalitsus tööpäevadel kohapeal või digitaalselt Kiili valla geoinfosüsteemis EVALD: https://service.eomap.ee/kiilivald/#/planeeringud/planeeringud/635