Algatatud detailplaneeringud

21. jaanuar 2020 Kiili Vallavalitsuse korraldusega nr 25 Kiili alevis Loopõllu detailplaneeringu koostamise algatamine

Detailplaneeringu koostab Optimal Projekt OÜ.

Planeeritav maa-ala asub Harju maakonnas, Kiili vallas, Kiili alev.
Planeeringuala suurus on ca 1,1ha.

• Kiili valla üldplaneering.

Detailplaneeringu koostamise eesmärgiks on olemasoleva maatulundusmaa sihtotstarbega krundi jagamine ning moodustatavale kruntidele ehitusõiguse määramine. Moodustatakse 3 maaüksust: 1 elamumaa, 1 transpordimaa ja 1 maatulundusmaa sihtotstarbega maaüksus. Elamumaa krundile määratakse ehitusõigus 1 eluhoone (kuni 2 korruseline ja maksimaalne kõrgus 9m) ja 1 abihoone (kuni 1 korrus ja maksimaalne kõrgus 4,5m) ehitamiseks ehitisealusepinnaga kokku kuni 300m2. Lisaks lahendatakse planeeringuala heakorrastuse, haljastuse, juurdepääsuteed (ligipääsu lahenduse planeerimisel arvestada kehtestatud DP0138 Looaasa ja Loovälja VI kinnistute ning Andrese tn 3 detailplaneeringuga), parkimine ja tehnovõrkudega varustamine.

Detailplaneeringule keskkonnamõju strateegilise hindamise vajadus puudub.

Detailplaneeringuga on võimalik tutvuda Kiili Vallavalitsus tööpäevadel kohapeal või digitaalselt Kiili valla geoinfosüsteemis EVALD: https://service.eomap.ee/kiilivald/#/planeeringud/planeeringud/1042