« Tagasi

Ohtlikud jäätmed ja koduelektroonika kogumine 8.oktoobril 2022

Ohtlike jäätmete (värvid, lahustid, ravimid, mürgid, akud, patareid, päevavalguslambid jne) ja koduelektroonika (sh.külmikud) kogumine ja äravedu toimub laupäeval, 8.oktoobril 2022. Teenus on Kiili valla elanikele tasuta.

Kogumisauto peatub järgmistes suuremates keskustes:

1. Vaela pakendimahutite juures 9.40-10.00
2. Kiili vallamaja parklas 10.05-11.00
3. Lähtse Rätsepa tee alguses 11.05-11.25
4. Nabala bussipeatuses 11.30-11.50
5. Paekna bussipeatuses 12.00-12.25
6. Luige Luna väravas (Sausti tee poolt) 12.45-13.10
7. Luige Kaare tn pakendimahutite juures 13.15-13.45
8. Luige Põllu tn 13 ees 14.00-14.25
9. Luige Luige bussipeatuse juures 14.30-14.50
10. Luige Tammetalu tn ringteepoolsel otsal 14.55-15.15
11. Kangru Estko parklas 15.25-15.45
12. Mõisaküla Väljamäe põik 1 juures 16.00-16.20


NB! Koduelektroonika peab olema komplektne (st mootorid jms. peavad olema masinatel ja aparaatidel küljes).
Lisaks kogumisringile saab koduelektroonikat tasuta ära anda tööpäeviti Kiili alevis asuvasse kogumispunkti. Seadmete üleandmine tuleb eelnevalt vallavalitsuses kokku leppida (tel. 6790260,  e-post  info@kiilivald.ee).

Ohtlikke jäätmeid võtavad Kiili valla elanikelt (ID-kaardi esitamisel) vastu ka järgmised Tallinna jäätmejaamad: Rahumäe jäätmejaam (Rahumäe tee 5a) ja Pääsküla jäätmejaam (Raba tn 40) ning Jõelähtme prügila.

Kiili Vallavalitsus