« Tagasi

Aastavahetus toob postiteenustes muudatusi

 
E-kaubandusega koos kasvab ka pakkide saatmine pakiautomaatides ja väheneb teenuste kasutamine postiasutustes kohapeal. Seetõttu vaatasid Omniva ning Kiili valla esindajad üle piirkonna posti- ja pakiteenuste korralduse ning mahud ja leppisid kokku teenuste ajakohastamise.
Kiilis toob postiteenuse edaspidi personaalne kirjakandja
Vähese kohapeal teenuste kasutamise tõttu lõpetatakse Kiili postipunkti tegevus 31. detsembril. Postiteenus ei kao aga Kiilis vallas kuhugi, seda hakkab nüüd tasuta tooma koju või tööle personaalne kirjakandja. Pakke saab saata-saada ka Kiili Coop pakiautomaadi kaudu. Oleme saanud ka juba vallavalitsuselt ettepaneku paigaldada valda veel üks uus pakiautomaat. Kiili valla elanikud on usinad kirjasaatjad ja mõlemad kirjakastid, Luigel ja Kiilis on aktiivselt kasutusel. Peagi saabuvate jõulude ootuses saab sinna postitada oma heade soovidega jõulukaardid.
Kuidas kutsuda personaalset kirjakandjat?
Soovid saata või saada pakki? Vajad postmarki, ümbrikku või pakendit? Tasuda arveid või saata kirja? Kutsu selleks personaalne kirjakandja koju või tööle! See on tasuta kui elad postiasutustest kaugemal kui 5 km, lähemalt tulek maksab 5 eurot. Kehtivad täpselt samad hinnad kui postiasutuses ja maksad ainult ostetavate postiteenuste eest.
Personaalse kirjakandja tellimine on imelihtne!
Tellimiseks helista telefonil 6643 330! Või täida tellimus www.omniva.ee/era/abiinfo/kirjakandja_tellimine. Märgi, mida soovid teha ja aadress. Sinuga võetakse ühendust ja lepitake kokku teenindamise aeg. Tellimus täidetakse üldjuhul juba järgmisel tööpäeval, kuid mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ajavahemikus kell 8-17.
Postmarkide ja ümbrike edasimüüjate arv suureneb
Soov on koostöös vallaga leida kohalikke ettevõtjaid, kes on huvitatud postmarkide ja ümbrike müümisest, et suurendada postitoodete valikut kohapeal. Postmarke, ümbrikke, postkaarte jt tooteid saab osta ka Omniva e-poest.
Omniva e-poe postitoodete valik on mitmekülgne!
Omniva e-poest leiab laia valiku postmarke, postkaarte, pakendeid, postkaste, mida saad tellida nii postkasti, kulleriga kui pakiautomaati. Lisaks saab tellida enda kujundusega postmarke ja postkaarte. Filateelia huvilistele on suurim valik filateeliatooteid ning numismaatikud saavad soetada Eesti Panga münte. Valikus on ka loodussõbralikest materjalidest pakendid, villaümbrikud jt tooted.