Fotokonkurss KEVAD KIILI LOODUSES

Märka ja jäädvusta Kiili valla kevadist loodust ja jaga oma ilusaid võtteid valla loodusfotode konkursil!

Loodusfotode konkurss võtab fookusesse looduse kaunimate hetkede jäädvustamise.
Meie eesmärk on innustada inimesi märkama ja jäädvustama oma koduvalla looduse elu ja ilu.

Kutsume osalema kõiki huvilisi!

Osalemiseks tuleb saata fotod hiljemalt 23.maiks 2023 aadressile: keskkonnanadal@kiilivald.ee

Palume lisada foto pealkiri, pildistamise aeg, koht ning soovi korral ka lühikirjeldus.
Noortel palume lisada ka vanus.
Üks osaleja saab esitada kuni 3 fotot, mis on tehtud Kiili valla territooriumil käesoleva aasta mais ja mis peegeldavad looduse erinevaid tahke - maastikud, linnud, loomad, tärkav loodus, jne.
Võistlustöid hindab selleks valitud hindamiskomisjon. Hindamiskomisjoni liikmed valivad välja parimad fotod ja võitjad kuulutatakse välja Kiili Keskkonanädala KONVERENTSIL 26.05.2023.

Võitjaid teavitatakse nii sotsiaalmeedias kui ka e-kirja teel.
Auhinnad paneb välja Kiili Vallavalitsus ning fotod avaldatakse valla sotsiaalmeedias. Autasustamine toimub kahes vanusekategoorias: lapsed (kuni 16.a., k.a) ning noored ja täiskasvanud (alates 17. eluaastast).

Osavõtja vastutab esitatud piltide õigsuse eest ja kinnitab, et ta on konkursile saadetud piltide autor.

Korraldajatel on õigus (ilma tasuta) kasutada konkursile esitatud pilte konkursi tulemuste teavitamisel sotsiaalmeedias, avalikel üritustel, valla veebilehel ja valla ajalehes.

Fotosid oodatakse konkursile digitaalselt .jpg formaadis.
Foto minimaalne suurus peab olema vähemalt 1 MB ja pikem külg vähemalt 3000 pikslit, maksimaalne suurus 10 MB.