Kiili vallavanemaks valiti Aimur Liiva

Kiili Vallavolikogu valis 18. novembril toimunud istungil 10 poolthäälega vallavanemaks Aimur Liiva. Kiili Vallavolikogu 17 liikmest võtsid istungist osa kõik 17 volikogu liiget. Aimur Liiva on Kiili Vallavalitsuse töötanud aastast 2009 ja Kiili valda juhtinud aastast 2014.

Vallavalitsusse kuulub vallavanem Aimur Liiva ja 4 liiget: ehitus- ja planeerimisosakonna juhataja-abivallavanem Karin Sillmann, maanõunik Benno Johanson, pearaamatupidaja-raamatupidamisosakonna juhataja Annika Netse ja lastekaitsespetsialist (sotsiaalosakonna juhataja kohusetäitja) Karmen Heinmaa.

Kiili Vallavolikogu 18. novembril istungil moodustati erinevate valdkondade küsimuste arutamiseks ja vallavolikogu õigusaktide eelnõude menetlemiseks vallavolikogu komisjonid ning valiti komisjonide esimehed ning aseesimehed.

• Majandus- ja arengukomisjoni esimeheks valiti Marek Vainola, aseesimeheks Indrek Sinisaar
  • Keskkonna- ja planeerimiskomisjoni esimehe kohustusi hakkab täitma Heret Annus, aseesimees Marek Väljari
  • Haridus- ja sotsiaalkomisjon esimees on Maarika Gross, aseesimees Triin Jaago
  • Kultuuri-, spordi- ja külaelukomisjoni esimeheks valiti Esta Kullamaa, aseesimees Indrek Raadik
  • Revisjonikomisjoni hakkab juhtima Indrek Grusdam, komisjoni aseesimees Liis Mäekivi.

Kiili Vallavolikogu eelmisel istungil valiti volikogu esimeheks Merje Einmann ning aseesimeheks Mihkel Rebane.