Kiili vallarahva XIV sportmängud

Võistkondlik paremusjärjestus peale 4. ala:

Koht Võistkond Tulemus
I Sõmerlased 35 p.
II Kangru 34 p.
III Maksimaa 34 p.
4. Luige-Sausti 33 p.
5. Päikesemajad 33 p.
6. Vaela Spordiselts 30 p.
7. Kiili Gümnaasium 29 p.
8. Kiili 2 28 p.
9. Nabala-Paekna 26 p.
10. Kiili I 20 p.
11. Lähtse 20 p.
12. Metsanurga 17 p.
13. Andrese 17 p.
14. Äärekad 11 p.

 

1. ala – teatesuusatamine
14. veebruar 2021 a. - Vaela Terviserada

Koht Võistkond   Aeg Kohapunktid
I Kiili I ( Arno Aamisepp, Urmas Roossaar, Art Aamisepp, Triin Maller )   57.03 14
II Vaela Spordiselts ( Margus Parts, Marko Mäekivi, Margus Maidla, Annika Mikomägi )   57.47 13
III Kangru ( Indrek Vaher, Kermo Uue, Enn Lamp, Kai Remmelkoor )   59.07 12
4. Päikesemajad ( Lauri Mänd, Ermo Eha, Erik Olesk, Eliise Eha )   59.25 11
5. Luige-Sausti ( Andres Leosk, Oliver Immato, Urmet Hiiekivi, Marcella Tammes )   1:01.57 10
6. Maksimaa ( Jaanus Tiisvend, Erki Kriks, Andres Altman, Kadri Kapp )   1:04.08 9
7. Andrese ( Lauri Jõeäär, Taigur Tooming, Tõnis Jaaniste, Mette Õun )   1:05.31 8
8. Kiili 2 ( Erkki Madissoon, Eiki Madissoon, Kristjan Laurits, Pille Laev )   1:05.45 7
9. Kiili Gümnaasium ( Romet Kriks, Oskar Sepp, Oliver Sepp, Kertu Kuhlberg )   1:08.35 6
10. Nabala-Paekna ( Henrik Härma, Fred Kahu, Raido Kivik, Annaliisa Köss )   1:14.02 5
11. Sõmerlased ( Henri Säkk, Marek Agar, Janar Säkk, Helen Karu )   1:14.24 4
12. Lähtse ( Meelis Kurnikov, Norman Purge, Mark Neeme, Annika Kaljurand )   1:26.10 3

 

2. ala – laskmine
16. mai 2021 a. - Hr. surma seikluspark

Koht Võistkond Tulemus Kohapunktid
I Luige-Sausti ( Marit Tammela, Alar Tammela, Arles Taal ) 467 p. 14
II Sõmerlased ( Kristel Amor, Heigo Amor, Koit Kaupmees ) 418 p. 13
III Maksimaa ( Jaanika Tutt, Tauno Koppel, Janek Laaneväli ) 369 p. 12
4. Metsanurga ( Rita Mark, Markko Raja, Indrek Sinisaar ) 348 p. 11
5. Vaela Spordiselts ( Annika Mikomägi, Indrek Mikomägi, Indrek Tootsi ) 328 p. 10
6. Kiili Gümnaasium ( Eliise Riimand, Aivo Tammela, Jüri Saluste ) 320 p. 9
7. Kangru ( Andra Rannik, Alar Lehtsaar, Aare Loo ) 308 p. 8
8. Nabala – Paekna ( Kristi Roost, Sten Saltström, Kardo Kivik ) 305 p. 7
9. Kiili 2 ( Merle Aun, Üllar Aun, Kallo Keelmann ) 282 p. 6
10. Andrese ( Marie Jaaniste, Tõnis Jaaniste, Lauri Jõeäär ) 261 p. 5
11. Päikesemajad ( Sandra Järv, Sven Kassatik, Joosep Puiestee ) 249 p. 4
12. Lähtse ( Ketle Allmäe, Gunnar Kalf, Janis Kaubi ) 243 p. 3
13. Äärekad (Merili Maasikas, Aivar Tomingas, Riho Tomingas ) 239 p. 2
14. Kiili I ( Olga Kivisalu, Ott Kivisalu, Jüri Käer ) 199 p. 1

 

Individuaalne paremusjärjestus:

Naised:     Tulemus
1. Marit Tammela ( Luige-Sausti ) 40 + 99 139 p.
2. Kristel Amor ( Sõmerlased ) 40 + 96 136 p.
3. Eliise Riimand ( Kiili Gümnaasium ) 30 + 76 106 p.
4. Jaanika Tutt ( Maksimaa ) 50 + 46 96 p.
5. Kristi Roost ( Nabala-Paekna ) 40 + 52 92 p.
6. Merle Aun ( Kiili 2 ) 30 + 61 91 p.
7. Rita Mark ( Metsanurga ) 40 + 46 86 p.
8.-9. Olga Kivisalu ( Kiili I ) 30 + 52 82 p.
8.-9. Andra Rannik ( Kangru ) 50 + 32 82 p.
10. Ketle Allmäe ( Lähtse ) 40 + 40 80 p.
11. Annika Mikomägi ( Vaela Spordiselts ) 40 + 38 78 p.
12. Sandra Järv ( Päikesemajad ) 40 + 25 65 p.
13. Marie Jaaniste ( Andrese ) 30 + 33 63 p.
14. Merili Maasikas ( Äärekad ) 30 + 21 51 p.
Mehed:     Tulemus
1. Markko Raja ( Metsanurga ) 50 + 126 176 p.
2. Arles Taal ( Luige-Sausti ) 50 + 118 168 p.
3. Alar Tammela ( Luige-Sausti ) 40 + 120 160 p.
4. Koit Kaupmees ( Sõmerlased ) 50 + 100 150 p.
5. Tauno Koppel ( Maksimaa ) 50 + 98 148 p.
6. Indrek Tootsi ( Vaela Spordiselts ) 40 + 99 139 p.
7. Heigo Amor (Sõmerlased ) 40 + 92 132 p.
8. Janek Laaneväli ( Maksimaa ) 40 + 85 125 p.
9. Kardo Kivik ( Nabala-Paekna ) 50 + 70 120 p.
10. Aare Loo ( Kangru ) 30 + 88 118 p.
11. Jüri Saluste ( Kiili Gümnaasium ) 50 + 65 115 p.
12. Tõnis Jaaniste ( Andrese ) 50 + 62 112 p.
13. Indrek Mikomägi ( Vaela Spordiselts ) 50 + 61 111 p.
14. Alar Lehtsaar ( Kangru ) 40 + 68 108 p.
15. Üllar Aun ( Kiili 2 ) 50 + 57 107 p.
16. Aivar Tomingas ( Äärekad ) 50 + 55 105 p.
17. Sven Kassatik ( Päikesemajad ) 50 + 52 102 p.
18. Aivo Tammela ( Kiili Gümnaasium ) 50 + 49 99 p.
19. Sven Saltström ( Nabala-Paekna ) 40 + 53 93 p.
20.-21. Lauri Jõeäär ( Andrese ) 30 + 56 86 p.
20.-21. Indrek Sinisaar ( Metsanurga ) 40 + 46 86 p.
22. Kallo Keelmann ( Kiili 2 ) 40 + 44 84 p.
23. Riho Tomingas ( Äärekad ) 30 + 53 83 p.
24.-25. Gunnar Kalf ( Lähtse ) 30 + 52 82 p.
24.-25. Joosep Puiestee ( Päikesemajad ) 20 + 62 82 p.
26. Janis Kaubi ( Lähtse ) 40 + 41 81 p.
27. Ott Kivisalu ( Kiili I ) 40 + 37 77 p.
28. Jüri Käer ( Kiili I ) 20 + 20 40 p.

 

3. ala – kart
30. mai 2021 a. Laitse RallyPark

Koht Võistkond Koondaeg Kohapunktid
I Kangru ( Laura-Liisa Volt, Kermo Uue, Kristo Karu ) 147,118 14
II Kiili 2 ( Salome Laev, Indrek Iljin, Sven Haas ) 147,63 13
III Päikesemajad ( Kaisi Kullamaa, Erik Olesk, Ermo Eha ) 147,837 12
4. Kiili Gümnaasium ( Brittany Tool, Jakob Pajur, Jüri Saluste ) 148,022 11
5. Sõmerlased ( Hannah Jürgenson, Ken-Kristjan Toomjõe, Andres Aruaas ) 148,745 10
6. Luige-Sausti ( Angelika Lott, Tauri Toime, Rasmus Laar ) 149,324 9
7. Nabala-Paekna ( Maarja Hannus, Aivar Hannus, Jaanis Hiob ) 149,826 8
8. Äärekad ( Kaidi Murel, Martin Binsol, Kalev Sikk ) 151,129 7
9. Maksimaa ( Kristi Laine, Priit Kello, Alar Laine ) 151,464 6
10. Vaela Spordiselts ( Ly Kauts, Kevin Kaldma, Kenno Kallikorm ) 151,506 5
11. Andrese ( Marie Jaaniste, Lauri Jõeäär, Tõnis Jaaniste ) 151,85 4
12. Lähtse ( Merike Lopp, Aapo Kitsing, Kristjan Viira ) 152,455 3
13. Metsanurga ( Kirke Kaljumaa, Markko Raja, Kevin Raja ) 154,345 2
14. Kiili I ( Olga Kivisalu, Jüri Käer, Kristo Kütt ) 162,127 1

 

Võistlussõit 8 minutit ja võistkondlikusse arvestusse läks iga sõitja parim ringiaeg.

Individuaalne paremusjärjestus:
 

Naised:   Aeg
1. Salome Laev ( Kiili 2 ) 49,953
2. Laura-Liisa Volt ( Kangru ) 50,328
3. Kaisi Kullamaa ( Päikesemajad ) 50,453
4. Angelika Lott ( Luige-Sausti ) 50,751
5. Hannah Jürgenson ( Sõmerlased ) 51,352
6. Maarja Hannus ( Nabala-Paekna ) 51,807
7. Kaidi Murel ( Äärekad ) 53,204
8. Brittany Tool ( Kiili Gümnaasium ) 53,399
9. Merike Lopp ( Lähtse ) 53,876
10. Ly Kauts ( Vaela Spordiselts ) 54,394
11. Marie Jaaniste ( Andrese ) 54,413
12. Kirke Kaljumaa ( Metsanurga ) 54,909
13. Kristi Laine ( Maksimaa ) 55,251
14. Olga Kivisalu ( Kiili I ) 58,451
     
Mehed:   Aeg
1. Jakob Pajur ( Kiili Gümnaasium ) 47,088
2. Jüri Saluste ( Kiili Gümnaasium ) 47,535
3. Lauri Jõeäär ( Andrese ) 47,733
4. Ken-Kristjan Toomjõe ( Sõmerlased ) 47,825
5. Erik Olesk ( Päikesemajad ) 47,896
6. Priit Kello ( Maksimaa ) 48,001
7. Alar Laine ( Maksimaa ) 48,222
8. Indrek Iljin ( Kiili 2 ) 48,242
9. Kermo Uue ( Kangru ) 48,329
10. Kristo Karu ( Kangru ) 48,461
11. Tauri Toime ( Luige-Sausti ) 48,52
12. Kevin Kaldma ( Vaela Spordiselts ) 48,551
13. Kenno Kallikorm ( Vaela Spordiselts ) 48,561
14. Aivar Hannus ( Nabala-Paekna ) 48,594
15. Aapo Kitsing ( Lähtse ) 48,612
16. Martin Binsol ( Äärekad ) 48,677
17. Kalev Sikk ( Äärekad ) 49,248
18. Jaanis Hiob ( Nabala-Paekna ) 49,425
19. Sven Haas ( Kiili 2 ) 49,435
20. Ermo Eha ( Päikesemajad ) 49,488
21. Andres Aruaas ( Sõmerlased ) 49,568
22. Markko Raja ( Metsanurga ) 49,654
23. Tõnis Jaaniste ( Andrese ) 49,704
24. Kevin Raja ( Metsanurga ) 49,782
25. Kristjan Viira ( Lähtse ) 49,967
26. Rasmus Laar ( Luige-Sausti ) 50,053
27. Kristo Kütt ( Kiili I ) 51,338
28. Jüri Käer ( Kiili I ) 52,876

 

4. ala – discgolf
13. juuni 2021 a. Kurna DiscgolfiPark

Koht Võistkond Tulemus Kohapunktid
I Lähtse ( Nelli Licht, Marek Tammine, Kristjan Leol ) 164 viset 14
II Maksimaa ( Marita Pirnipuu, Allen Talviste, Martin Keerme ) 167 viset 13
III Sõmerlased ( Ave-Ly Soe, Andres Aruaas, Rainer Sinilind ) 171 viset 12
4. Nabala-Paekna ( Kristi Roost, Jaanis Hiob, Priidu Kodar ) 172 viset 11
5. Päikesemajad ( Gerli Kautlenbach, Kenno Konts, Rauno Tikko ) 172 viset 10
6. Kiili Gümnaasium ( Brittany Tool, Jasper Laus, Oliver Sepp ) 185 viset 9
7. Kiili 2 ( Marit Laidroo, Kristo Meius, Tauri Nikkari ) 186 viset 8
8. Vaela Spordiselts ( Britt Maiste, Fred Poom, Sven Maiste ) 186 viset 7
9. Luige-Sausti ( Raili Pallav, Marko Saviauk, Karmo Saviauk ) 189 viset 6
10. Kiili I ( Olga Kivisalu, Ott Kivisalu, Jüri Käer ) 203 viset 5
11. Metsanurga ( Viivian Jürna, Marek Onno, Margus Kožerenko ) 212 viset 4
12. Kangru ( Laura-Liisa Volt, Nils Rühka, Lauri Arumeel ) 213 viset 3
13. Äärekad ( Mari-Liis Onno, Riho Tomingas, Richard Eermann ) 224 viset 2

 

Individuaalne paremusjärjestus:

Naised:   Tulemus
1. Nelli Licht ( Lähtse ) 58 viset
2. Ave-Ly Soe ( Sõmerlased ) 61 viset
3. Marita Pirnipuu ( Maksimaa ) 63 viset
4. Kristi Roost ( Nabala-Paekna ) 67 viset
5. Marit Laidroo ( Kiili 2 ) 69 viset
6. Gerli Kautlenbach ( Päikesemajad ) 74 viset
7. Viivian Jürna ( Metsanurga ) 76 viset
8. Britt Maiste ( Vaela Spordiselts ) 80 viset
9.-10. Brittany Tool ( Kiili Gümnaasium ) 81 viset
9.-10. Mari-Liis Onno ( Äärekad ) 81 viset
11. Raili Pallav ( Luige-Sausti ) 83 viset
12. Laura-Liisa Volt ( Kangru ) 91 viset
13. Olga Kivisalu ( Kiili I ) 92 viset
Mehed:   Tulemus
1.-2. Rauno Tikko ( Päikesemajad ) 47 viset
1.-2. Fred Poom ( Vaela Spordiselts ) 47 viset
3. Karmo Saviauk ( Luige-Sausti ) 50 viset
4.-6. Kenno Konts ( Päikesemajad ) 51 viset
4.-6. Jasper Laus ( Kiili Gümnaasium ) 51 viset
4.-6. Kristjan Leol ( Lähtse ) 51 viset
7.-9. Allen Talviste ( Maksimaa ) 52 viset
7.-9. Martin Keerme ( Maksimaa ) 52 viset
7.-9. Priidu kodar ( Nabala-Paekna ) 52 viset
10.-13. Andres Aruaas ( Sõmerlased ) 53 viset
10.-13. Ott Kivisalu ( Kiili I ) 53 viset
10.-13. Jaanis Hiob ( Nabala-Paekna ) 53 viset
10.-13. Oliver Sepp ( Kiili Gümnaasium ) 53 viset
14. Marek Tammine ( Lähtse ) 55 viset
15.-16. Kristo Meius ( Kiili 2 ) 56 viset
15.-16. Marko Saviauk ( Luige-Sausti ) 56 viset
17. Rainer Sinilind ( Sõmerlased ) 57 viset
18.-19. Richard Eermann ( Äärekad ) 58 viset
18.-19. Jüri Käer ( Kiili I ) 58 viset
20. Sven Maiste ( Vaela Spordiselts ) 59 viset
21.-24. Tauri Nikkari ( Kiili 2 ) 61 viset
21.-24. Margus Kožerenko ( Metsanurga ) 61 viset
21.-24. Nils Rühka ( Kangru ) 61 viset
21.-24. Lauri Arumeel ( Kangru ) 61 viset
25. Marek Onno ( Metsanurga ) 75 viset
26. Riho Tomingas ( Äärekad ) 85 viset