Kiili Vallarahva XV sportmängude
võistkondlik paremusjärjestus peale 8. ala:

Koht Võistkond Punktid
I Päikesemajad 82 p.
II Luige-Sausti 81 p.
III Lähtse 80 p.
4. Kiili 2 77 p.
5. Kiili I 77 p.
6. Sõmerlased 65 p.
7. Äärekad 64 p.
8. Andrese 63 p.
9. Maksimaa 61 p.
10. Vaela Spordiselts 59 p.
11. Kangru 57 p.
12. Kiili Gümnaasium 52 p.
13. Kiili VaVo 48 p.
14. Nabala-Paekna 47 p.
15. Metsanurga 14 p.

1. ala – Teatesuusatamine
30. veebruar 2022 a. - Vaela Terviserada

Koht Võistkond   Aeg Kohapunktid
I Vaela Spordiselts ( Margus Parts, Janar Novitski, Margit Maidla, Margus Maidla )   1:01.11 15 p.
II Päikesemajad ( Kermo Press, Sven Kassatik, Eliise Eha, Erik Olesk )   1:02.30 14 p.
III Maksimaa ( Jaanus Tiisvend, Taavi Mõts, Helen Lepalo, Erki Kriks )   1:03.14 13 p.
4. Luige-Sausti ( Tõnis Vaiksaar, Urmet Hiiekivi, Kertu Kula, Erkki Hummal )   1:03.52 12 p.
5. Kangru ( Toomas Loho, Ingmar Vutt, Kai Remmelkoor, Enn Lamp )   1:04.17 11 p.
6. Kiili I ( Arno Aamisepp, Art Aamisepp, Anneli Orav, Märt Suga )   1:05.18 10 p.
7. Äärekad ( Riho Maripuu, Urmas Leol, Virve Orav, Raivo Maripuu )   1:09.20 9 p.
8. Andrese ( Tõnis Jaaniste, Taigur Tominga, Mette Õun, Harri Mündel )   1:14.00 8 p.
9. Kiili 2 ( Eiki Madissoon, Kristjan Laurits, Salome Laev, Erkki Madissoon )   1:19.15 7 p.
10. Lähtse ( Kaido Lemendik, Rain Pusa, Annika Kaljurand, Aldo Mandre )   1:19.25 6 p.
11. Kiili VaVo ( Peep Tomingas, Tanel Kuppart, Siiri Treimann, Ott Salmar )   1:22.02 5 p.
12. Kiili Gümnaasium ( Romet Kriks, Fred Kahu, Mariel Kriks, Romet Kriks )(1 võistleja puudu)   1:08.23 4 p.

 

Individuaalne paremusjärjestus:

Naised:   Aeg ( 3,0 km.)
1. Margit Maidla ( Vaela Spordiselts ) 00:12:12
2. Eliise Eha ( Päikesemajad ) 00:12:25
3. Anneli Orav ( Kiili I ) 00:12:41
4. Helen Lepalo ( Maksimaa ) 00:12:47
5. Kai Remmelkoor ( Kangru ) 00:12:53
6. Annika Kaljurand ( Lähtse ) 00:13:15
7. Kertu Kula ( Luige-Sausti ) 00:14:44
8. Mette Õun ( Andrese ) 00:15:09
9. Virve Orav ( Äärekad ) 00:15:22
10. Mariel Kriks ( Kiili Gümnaasium ) 00:16:06
11. Salome Laev ( Kiili 2 ) 00:16:50
12. Siiri Treimann ( Kiili VaVo ) 00:18:13
Mehed:   Aeg ( 4,5 km. )
1. Arno Aamisepp ( Kiili I ) 00:13:37
2. Tõnis Vaiksaar ( Luige-Sausti ) 00:15:43
3. Jaanus Tiisvend ( Maksimaa ) 00:15:48
4. Margus Parts ( Vaela Spordiselts ) 00:15:58
5. Erik Olesk ( Päikesemajad ) 00:16:00
6. Erkki Hummal ( Luige-Sausti ) 00:16:18
7. Margus Maidla ( Vaela Spordiselts ) 00:16:19
8. Romet Kriks ( Kiili Gümnaasium ) 00:16:20
9. Kermo Press ( Päikesemajad ) 00:16:24
10. Riho Maripuu ( Äärekad ) 00:16:30
11. Janar Novitski ( Vaela Spordiselts ) 00:16:42
12. Taavi Mõts ( Maksimaa ) 00:16:46
13. Toomas Loho ( Kangru ) 00:16:47
14. Tõnis Jaaniste ( Andrese ) 00:16:51
15. Ingmar Vutt ( Kangru ) 00:17:03
16. Urmet Hiiekivi ( Luige-Sausti ) 00:17:07
17. Fred Kahu ( Kiili Gümnaasium ) 00:17:24
18. Raivo Maripuu ( Äärekad ) 00:17:25
19. Enn Lamp ( Kangru ) 00:17:34
20.-21. Art Aamisepp ( Kiili I ) 00:17:41
20.-21. Sven Kassatik ( Päikesemajad ) 00:17:41
22. Erki Kriks ( Maksimaa ) 00:17:53
23. Aldo Mandre ( Lähtse ) 00:18:14
24.-25. Peep Tomingas ( Kiili VaVo ) 00:18:33
24.-25. Romet Kriks ( Kiili Gümnaasium ) 00:18:33
26. Erkki Madissoon ( Kiili 2 ) 00:18:45
27. Harri Mündel ( Andrese ) 00:19.10
28. Urmas Leol ( Äärekad ) 00:20:03
29. Tanel Kuppart ( Kiili VaVo ) 00:20:14
30. Märt Suga ( Kiili I ) 00:21:19
31. Eiki Madissoon ( Kiili 2 ) 00:21:26
32. Kristjan Laurits ( Kiili 2 ) 00:22:14
33. Taigur Tominga ( Andrese ) 00:22:50
34. Rain Pusa ( Lähtse ) 00:23:34
35. Kaido Lemendik ( Lähtse ) 00:24:22
36. Ott Salmar ( Kiili VaVo ) 00:25:02

 

2. ala – Piljard
20. veebruar 2022 a. Piljardiklubi CLUB 147, Tallinn

Koht Võistkond Kohapunktid
I Luige-Sausti ( Rasmus Laar – Andres Oopkaup ) 15 p.
II Sõmerlased ( Andres Aruaas – Ervin Bernhardt ) 14 p.
III Kiili I ( Paavo Ladvik – Janar Jürisoo ) 13 p.
4. Nabala-Paekna ( Vitali Korberg – Eduard Virkunen ) 12 p.
5. Lähtse ( Rando Pusa – Kaido Lemendik ) 11 p.
6. Äärekad ( Martin Binsol – Oliver Tuus ) 10 p.
7. Kiili 2 ( Eiki Madissoon – Kevin Kütt ) 9 p.
8. Päikesemajad ( Märt Prosin – Rauno Tikko ) 8 p.
9. Kiili VaVo ( Peep Tomingas – Elar Jets ) 7 p.
10. Kiili Gümnaasium ( Aleks Kris Koppel – Andero Jasson ) 6 p.
11. Metsanurga ( Riivo Rohi – Erkki Isand ) 5 p.
12. Maksimaa ( Maile Arusoo – Marita Pirnipuu ) 4 p.
13. Vaela Spordiselts ( Rait Kull – Raul Graav ) 3 p.
14. Andrese ( Hannele Hagen – Dolores Tooming ) 2 p.
15. Kangru ( Toomas Piirsalu – Siim Rannik ) 1 p.

 

3.ala – Teateujumine
13. märts 2022 a. Järveküla Kooli ujula

Koht Võistkond Aeg Kohapunktid
I Kiili Gümnaasium ( Anna Võsokovski, Timo Võsokovski, Andreas Voit ) 01.30,15 15 p.
II Kiili 2 ( Triin Truuvelt, Sander Lõuk, Romet Ridalaan ) 01.38,92 14 p.
III Kiili I ( Tuuli Truuvelt, Tõnu Anton, Ivo Tatrik ) 01.42,55 13 p.
4. Maksimaa ( Kadri Kapp, Veljo Kapp, Tarvo Kapp ) 01.44,19 12 p.
5. Päikesemajad ( Merilyn Rikkinen, Märt Prosin, Rauno Tikko ) 01.45,75 11 p.
6. Lähtse ( Signe Vois, Kaur Vanari, Kai Tiede ) 01.46,01 10 p.
7. Vaela Spordiselts ( Käroli Kütt, Marko Mäekivi, Margus Maidla ) ) 01.46,17 9 p.
8. Kangru ( Tuuli Loho, Toomas Loho, Ingmar Vutt ) 01.47,00 8 p.
9. Äärekad ( Merili Maasikas, Martin Binsol, Harly Soppe ) 02.07,24 7 p.
10. Sõmerlased ( Kristiina Bernhardt, Janar Säkk, Andres Aruaas ) 02.18,16 6 p.
11. Luige-Sausti ( Marcella Tammes, Oliver Immato, Hendrik Täks ) 02.27,86 5 p.
12. Kiili VaVo ( Merje Einmann, Tõnis Lass, Elar Jets ) 02.41,98 4 p.

 

4.ala – Darts
03. aprill 2022 a. Kiili Gümnaasiumi spordihall

Koht Võistkond Tulemus Kohapunktid
I Päikesemajad ( Merilyn Rikkinen, Urmo Lepamets, Kermo Press ) 18 p. 15 p.
II Maksimaa ( Marita Pirnipuu, Arvo Rohi, Rain Semiskar ) 17 p. 14 p.
III Kiili I ( Pille Laev, Paavo Ladvik, Silver Klaar ) 14 p. 13 p.
4. Lähtse ( Marie-Helene Allik, Kenet Hiiuväin, Kaido Lemendik ) 13 p. 12 p.
5. Luige-Sausti ( Vaike-Astrid Kuusk, Eemeli Männilaan, Mihkel Eber ) 11 p. 11 p.
6. Äärekad ( Stella Tomingas, Oliver Tuus, Martin Binsol ) 11 p. 10 p.
7. Kangru ( Andra Rannik, Enn Lamp, Veljo Volt ) 10 p. 9 p.
8. Kiili 2 ( Salome Laev, Simon Tedremets, Kaupo Kütt ) 10 p. 8 p.
9. Sõmerlased ( Kristiina Bernhardt, Andres Aruaas, Ervin Bernhardt ) 8 p. 7 p.
10. Andrese ( Hannele Hagen, Urmas Piik, Alo Lengert ) 7 p. 6 p.
11. Kiili VaVo ( Merje Einmann, Elar Jets, Peep Tomingas ) 7 p. 5 p.
12. Metsanurga ( Kadri Kohv, Riivo Rohi, Marek Onno ) 6 p. 4 p.

 

5.ala – Rahvastepall
17. aprill 2022 a. Kiili Gümnaasiumi spordihall

Koht Võistkond Kohapunktid
I Vaela Spordiselts ( Marko Mäekivi, Käroli Kütt, Rait Kull, Ragne Joonson, Kris Mäekivi, Pernilla-Noemi Trutin, Isabel Mäekivi, Lissel Mäekivi ) 15 p.
II Lähtse ( Kadi Kaljurand, Allan Varatu, Rünno Pusa, Alo Vihandi, Joosep Vihandi, Kaur Kennert Nurmik, Robert Purge, Kevin Pukspuu, Heli Pusa ) 14 p.
III Andrese ( Triin Piik, Urmas Piik, Alo Lengert, Kersti Rost, Kerret Tooming, Timo Vilumets, Hannele Hagen ) 13 p.
4. Sõmerlased ( Kristiina Sinisaar, Kristiana Säkk, Andres Aruaas, Jako Amor, Janar Säkk, Henri Säkk, Peeter Viigimäe ) 12 p.
5. Kiili 2 ( Kaupo Kütt, Salome Laev, Eiki Madissoon, Erkki Madissoon, Kärt Roosaar, Markus Ladoga, Üllar Aun, Kristo Kütt, Kevin Kütt ) 11 p.
6. Maksimaa ( Taavi Mõts, Priit Matiisen, Rain Semiskar, Märt Allikas, Günther Koort, Kaido Lindre, Catleen Koort, Helena Vahtramäe ) 10 p.
7. Päikesemajad ( Sven Kassatik, Kertu Junolainen, Märt Prosin, Raigo Koodres, Keit Paal, Kadri Prosin ) 9 p.
8. Kiili I ( Pille Laev, Paavo Ladvik, Maarja Kalvet, silver Klaar, Art Aamisepp, Juri Käer, Sven Haas, Otto Kivisalu ) 8 p.
9. Luige-Sausti ( Marcella Tammes, Piia Laanemets, Eemeli Tiban, Eido Üksvärav, Roman Ravik, Ott Kamarik, Mihkel Eber, Günther Lillepruun ) 7 p.
10. Kiili VaVo ( Aimur Liiva, Elar Jets, Mikk Rannik, Liis Mäekivi, Tanel Kupard, Tõnis Lass, Marek Vainola, Markus Vainola ) 6 p.
11. Äärekad ( Aivar Tomingas, Murel Saluste, Oliver Tuus, Riho Tomingas, Martin Binsol, Marten Tomingas, Andra Tomingas ) 5 p.
12. Metsanurga ( Kadri Kohv, Raimo Rohi, Erkki Isand, Riivo Rohi, Paavo Rohi, Marek Onno, Raul Svirgsden, Tanel Mälton ) 4 p.

 

6.ala – Laskmine
15. mai 2022 a. hr. Surma seikluspark

Koht Võistkond Tulemus
I Sõmerlased ( Kristel Amor, Heigo Amor, Heikki-Kristjan Romeikis ) 91 p.
II Nabala-Paekna ( Maarja Hannus, Rein Viljak, Arvi Saar ) 80 p.
III Kiili Gümnaasium ( Hanna Kose, Mikkel Reinola, Ralf Saarmets ) 73 p.
4. Kangru ( Grete Jakobson, Kristo Karu, Veljo Volt ) 72 p.
5. Äärekad ( Ilona Tomingas, Aivar Tomingas, Jaan Saluste ) 69 p.
6. Luige-Sausti ( Vaike-Astrid Kuusk, Rasmus Reimann, Peeter Veltmann ) 67 p.
7. Kiili I ( Olga Kivisalu, Otto Kivisalu, Paavo Ladvik ) 63 p.
8. Päikesemajad ( Sandra Järv, Märt Prosin, Kardo Kivik ) 62 p.
9. Lähtse ( Angelina Kirs, Eerik Kirs, Kermo Torn ) 61 p.
10. Andrese ( Marie Jaaniste, Tõnis Jaaniste, Lauri Jõeäär ) 60 p.
11. Kiili 2 ( Merle Aun, Üllar Aun, Kallo Keelmann ) 58 p.
12. Maksimaa ( Jaanika Tutt, Rein Koor, Tauno Koppel ) 57 p.
13. Vaela Spordiselts ( Annika Mikomägi, Indrek Mikomägi, Mart Sooberg ) 53 p.
14. Kiili VaVo ( Karmen Heinmaa, Märt Neppo, Tanel Kuppart ) 49 p.
15. Metsanurga ( Kadri Kohv, Raimo Rohi, Ilmar Rohi ) 42 p.

 

7.ala – Rannavolle
05. juuni 2022 a. Kangru rannavolle väljakud

Koht Võistkond Kohapunktid
I Andrese ( Kersti Rost – Urmas Piik ) 15 p.
II Kiili Gümnaasium ( Mirjam Karoliine Kask – Hendrik Kose ) 14 p.
III Lähtse ( Liisi Laus – Jasper Laus ) 13 p.
4. Päikesemajad ( Merilin Parts – Raigo Koodres ) 12 p.
5. Kiili 2 ( Marit Laidroo – Kristo Meius ) 11 p.
6. Luige – Sausti ( Merii Laar – Risto Laan ) 10 p.
7. Kiili VaVo ( Kätlin Kaareste – Martin Voit ) 9 p.
8. Äärekad ( Aliise-Marie Tamme – Oliver Tuus ) 8 p.
9. Kangru ( Kertu Kuhlberg – Karl Kuhlberg ) 7 p.
10. Nabala – Paekna ( Reilika Muuli – Henrik Härma ) 6 p.
11. Kiili I ( Saskia Leht – Kaur Tepper ) 5 p.
12. Maksimaa ( Marita Pirnipuu – Kaarel Loo ) 4 p.
13. Sõmerlased ( Helen Karu – Marek Agar ) 3 p.

 

8.ala – Rannatennis
26. juuni 2022 a. Kangru rannavolle väljakud

Koht Võistkond Kohapunktid
I Nabala-Paekna ( Hannah Toomjõe – Lauri Arumeel ) 15 p.
II Vaela Spordiselts ( Jane Taaber – Rain Sinimaa ) 14 p.
III Andrese ( Kersti Rost – Alo Lengert ) 13 p.
4. Kiili 2 ( Marit Laidroo – Kristo Meius ) 12 p.
5. Luige-Sausti ( Laura Viiroja – Raul Martin Maidvee ) 11 p.
6. Kiili VaVo ( Merje Einmann – Mikk Rannik ) 10 p.
7. Kangru ( Laura-Liisa Volt – Veljo Volt ) 9 p.
8. Sõmerlased ( Helen Karu – Marek Agar ) 8 p.
9. Lähtse ( Marit Kaur – Imre Aljas ) 7 p.
10. Kiili I ( Mari-Liis Ladvik – Paavo Ladvik ) 6 p.
11. Päikesemajad ( Eliise Eha – Sven Kassatik ) 5 p.
12. Äärekad ( Stella Tomingas – Toivo Tomingas ) 4 p.