Kiili vallarahva VIII sportmängud
Võistkondlik paremusjärjestus ( arvesse läks 12 ala ):
Koht | Võistkond | Tulemus |
---|---|---|
I | Kiili 2 | 105 p. |
II | Luige-Sausti | 102 p. |
III | Kiili I | 101 p. |
4. | Nabala-Paekna | 100 p. |
5. | Kangru | 98 p. |
6. | Vaela-Mõisaküla | 78 p. |
7. | Lähtse | 70 p. |
8. | F-Team | 67 p. |
9. | Maksimaa | 65 p. |
10. | Kiili Gümnaasium | 40 p. |
11. | Kiili Keerulised | 20 p. |
1. ala - sõudeergomeetri tõmbamise teatevõistlus
31. jaanuar 2015 a. Kiili Gümnaasiumi fuajee
Koht | Võistkond | Tulemus |
---|---|---|
I | Kangru ( Andra Rannik, Lisanna Remmelkoor, Urmo Ilves, Toomas Loho, Timo Runge ) | 08.34,30 |
II | Kiili 2 ( Diina Rahimsaikova, Janeli Võip, Kris Pulver, Kallo Keelmann, Üllar Aun ) | 08.50,20 |
III | F - Team ( Piia Laus, Õnne-Ly Tammsaar, Erki Arumeel, Milvert Vaaks, Margus Parts ) | 08.58,00 |
4. | Luige - Sausti | 09.05,30 |
5. | Vaela - Mõisaküla | 09.06,70 |
6. | Kiili I | 09.11,40 |
7. | Nabala - Paekna | 09.17,20 |
8. | Lähtse | 09.23,10 |
9. | Kiili Keerulised | 09.57,50 |
10. | Kiili Gümnaasium ( 1 naine puudu ) | 09.09,80 |
11. | Maksimaa ( 1 naine puudu ) | 09.11,90 |
2. ala - korvpalli täpsusvisked
14. veebruar 2015 a. Kiili Gümnaasiumi Spordihall
Koht | Võistkond | Tulemus |
---|---|---|
I | Kiili I ( Mari-Liis Ladvik, Jüri Käer, Peeter Hagen ) | 23 punkti |
II | Vaela-Mõisaküla ( Anu Soomets, Marko Mäekivi, Rait Kull ) | 19 punkti |
III | Kiili Gümnaasium ( Annaliisa Mals, Kevin Jasson, Jako Amor ) | 18 punkti |
4. | Kiili 2 | 15 punkti |
5. | Nabala-Paekna | 13 punkti |
6. | F-Team | 12 punkti |
7. | Kiili Keerulised | 12 punkti |
8. | Maksimaa | 10 punkti |
9. | Kangru | 9 punkti |
10. | Lähtse | 6 punkti |
11. | Luige-Sausti | 3 punkti |
3. ala - lauatennis
15. märts 2015 a. Kiili Gümnaasiumi Spordihall
Koht | Võistkond | Tulemus |
---|---|---|
I | Vaela-Mõisaküla ( Andrus Steinbach, Terje Liivas, Jonna Soomets-Uno Pukk ) | 17 punkti |
II | Kiili 2 (Oleg Ratijev, Sälli Vendel, Uuve Puhm-Toivo Tuisk ) | 16 punkti |
III | Luige-Sausti ( Gunnar Lillepruun, Marcela Tammes, Piia Laanemets-Eido Üksvärav ) | 12 punkti |
4. | Kangru | 11 punkti |
5. | Kiili I | 9 punkti |
6. | Nabala-Paekna | 7 punkti |
7. | Maksimaa | 7 punkti |
8. | F-Team | 3 punkti |
4. ala - sulgpall
15. märts 2015 a. Kiili Gümnaasiumi Spordihall
Koht | Võistkond | Tulemus |
---|---|---|
I | Lähtse ( Aare Luigas, Jaan Murumets, Kadi Kaljurand ) | 23 punkti |
II | Vaela-Mõisaküla ( Margus Maidla, Rain Sinimaa, Margit Maidla ) | 22 punkti |
III | Kiili 2 ( Kaupo Kütt, Kristo Meius, Katrin Soima ) | 16 punkti |
4. | Kiili Gümnaasium | 11 punkti |
5. | Kangru | 11 punkti |
6. | Nabala-Paekna | 11 punkti |
7. | Maksimaa | 6 punkti |
8. | F-Team | 5 punkti |
9. | Luige-Sausti | 3 punkti |
5. ala - kabe
12. aprill 2015 a. Kiili Gümnaasiumi söökla
Koht | Võistkond | Tulemus |
---|---|---|
I | Luige-Sausti ( Arno Uutma, Eido Üksvärav, Andra Perv ) | 40 p. |
II | Kangru ( Urmo Ilves, Siim Rannik, Kärt Ilja ) | 40 p. |
III | Kiili 2 ( Kallo Keelmann, Üllar Aun, Pille Laev ) | 25 p. |
4. | Kiili I | 24 p. |
5. | Maksimaa | 23 p. |
6. | Lähtse | 23 p. |
7. | Kiili Gümnaasium | 18 p. |
8. | Kiili Keerulised | 11 p. |
9. | Nabala-Paekna | 10 p. |
6. ala - koroona
12. aprill 2015 a. Kiili Gümnaasiumi fuajee
Koht | Võistkond | Tulemus |
---|---|---|
I | Luige-Sausti ( Indrek Oopkaup, Ants Oopkaup, Marcella Tammes ) | 36 p. |
II | Kiili 2 ( Kaupo Kütt, Risto Saarjärv, Anne Nurmetalo ) | 32 p. |
III | Nabala-Paekna ( Jaan Sinisaar, Kardo Valdna, Helen Valdna ) | 27 p. |
4. | Kiili I | 27 p. |
5. | Lähtse | 24 p. |
6. | F-Team | 21 p. |
7. | Kiili Gümnaasium | 18 p. |
8. | Kangru | 17 p. |
9. | Maksimaa | 14 p. |
7. ala - laskmine - 10 lasku lamades 50 m
03. mai 2015 a. Männiku Kaitseliidu lasketiir
Koht | Võistkond | Tulemus |
---|---|---|
I | Maksimaa ( Gita Kahu, Anneli Joonas, Tauno Koppel, Sergei Kivi, Janek Laaneväli ) | 340 p. |
II | Nabala-Paekna ( Merle Kivimäe, Margit Klaus, Ott Tahk, Tiit Sten Roost, Heigo Amor ) | 329 p. |
III | Kangru ( Andra Rannik, Danika Loho, Aare Loo, Kristo Karu, Indrek Vaher ) | 284 p. |
4. | Luige-Sausti | 280 p. |
5. | F-Team | 274 p. |
6. | Lähtse | 269 p. |
7. | Kiili Gümnaasium | 256 p. |
8. | Kiili I | 218 p. |
9. | Kiili 2 | 210 p. |
Individuaalne paremusjärjestus:
Mehed: | Tulemus | Naised: | Tulemus |
---|---|---|---|
1. Janek Laaneväli | 87 p. | 1. Gita Kahu | 93 p. |
2. Kerth Aun | 85 p. | 2. Merle Kivimäe | 77 p. |
3. Aare Loo | 82 p. | 3. Kaire Torn | 53 p. |
4. Ott Tahk | 81 p. | 4. Vaike-Astrid Kuusk | 52 p. |
5.-7. Heigo Amor | 80 p. | 5. Piia Laus | 48 p. |
5.-7. Alar Tammela | 80 p. | 6. Grete Leosk | 46 p. |
5.-7. Tõnu Rannula | 80 p. | 7. Kätlin Kaareste | 45 p. |
8. Kristo Karu | 74 p. | 8. Anneli Joonas | 44 p. |
9.-10. Tauno Koppel | 71 p. | 9.-10. Danika Loho | 39 p. |
9.-10. Raul Rajasalu | 71 p. | 9.-10. Anne Jaana Prantsuzova | 39 p. |
11. Kevin Kiil | 64 p. | 11.-12. Andra Rannik | 38 p. |
12.-13. Ainer Torn | 61 p. | 11.-12. Olga Kivisalu | 38 p. |
12.-13. Ken Areng | 61 p. | 13. Anna Keelmann | 34 p. |
14. Eido Üksvärav | 60 p. | 14. Margit Klaus | 32 p. |
15.-16. Tiit Sten Roost | 59 p. | 15. Malle Kariste | 31 p. |
15.-16. Kallo Keelmann | 59 p. | 16. Salome Laev | 23 p. |
17. Jüri Käer | 57 p. | 17. Doris Kivisalu | 17 p. |
18. Rainer Samarokov | 56 p. | ||
19. Martin Kullerkupp | 53 p. | ||
20.-21. Indrek Vaher | 51 p. | ||
20.-21. Kajar Laus | 51 p. | ||
22.-23. Margus Parts | 50 p. | ||
22.-23. Ott Kivisalu | 50 p. | ||
24.-25. Rain Tibar | 49 p. | ||
24.-25. Märt Allikas | 49 p. | ||
26.-27. Sergei Kivi | 45 p. | ||
26.-27. Toivo Tuisk | 45 p. |
8. ala - teateujumine - 4x50 m
03. mai 2015 a. Loo ujula
Koht | Võistkond | Tulemus |
---|---|---|
I | Maksimaa ( Triinu Kapp, Tarvo Kapp, Veiko Kapp, Reigo Salu ) | 2.00,5 |
II | Kiili I ( Kadri Kapp, Tanel Pärna, Arno Aamisepp, Mattias Linnamägi ) | 2.22,2 |
III | Kangru ( Lisanna Remmelkoor, Ingmar Vutt, Markus Vaher, Toomas Loho ) | 2.26,8 |
4. | Nabala-Paekna | 2.48,5 |
5. | Lähtse | 2.49,3 |
6. | Kiili 2 | 2.56,1 |
7. | Luige-Sausti ( 1 mees puudu ) | 2.27,8 |
8. | F-Team ( 1 mees puudu ) | 2.44,6 |
9. ala - kergejõustik - 100 m., kaugushüpe, kuulitõuge
21. juuni 2015 a. Jüri Gümnaasiumi staadion
Koht | Võistkond | Tulemus |
---|---|---|
I | Kiili I ( Mari-Liis Ladvik, Kristo Kütt, Rain Ridalaan ) | 3263 p. |
II | Nabala-Paekna ( Kristina Mäe, Kaidu Liiv, Lauri Sinisaar ) | 2975 p. |
III | Kangru ( Liis Grete Atonen, Markus Vaher, Indrek Vaher ) | 2882 p. |
4. | Kiili 2 | 2759 p. |
5. | Vaela-Mõisaküla | 2518 p. |
6. | Luige-Sausti | 2440 p. |
7. | Lähtse | 1907 p. |
8. | F-Team | 1123 p. |
Mehed: | |||
---|---|---|---|
1. | Rain Ridalaan | 12,05,5.88,10.89 | 1742 p. |
2. | Lauri Sinisaar | 12,31,5.43,9.75 | 1529 p. |
3. | Margus Parts | 13,99,4.96,9.13 | 1123 p. |
4. | Kaidu Liiv | 14,12,5.02,8.52 | 1079 p. |
5. | Kristo Kütt | 14,09,4.87,7.93 | 1021 p. |
6. | Janar Novitski | 13,18,4.24,7.04 | 993 p. |
7. | Indrek Vaher | 14,10,4.40,8.48 | 966 p. |
8. | Indrek Perv | 14,60,4.50,9.16 | 959 p. |
9. | Markus Vaher | 13,10,4.20,6.24 | 953 p. |
10. | Eido Üksvärav | 13,78,4.13,7.91 | 932 p. |
11. | Kristo Meius | 14,62,4.30,9.04 | 914 p. |
12. | Sven Maiste | 14,42,4.24,8.65 | 905 p. |
13. | Rain Tibar | 14,30,4.40,7.77 | 897 p. |
14. | Kaupo Kütt | 14,45,4.03,8.51 | 859 p. |
15. | Imre Aljas | 15,23,3.76,6.92 | 631 p. |
Naised: | |||
1. | Kertu Väikemaa | 13,67, 4.20, 8.34 | 986 p. |
2. | Liis Grete Atonen | 13,13, 4.45, 5.78 | 963 p. |
3. | Elizabeth Jõgi | 14,94, 3.73, 6.26 | 620 p. |
4. | Kätriin Hänilane | 14,84, 3.52, 6.42 | 611 p. |
5. | Mari-Liis Ladvik | 15,63, 3.45, 6.11 | 500 p. |
6. | Kristina Mäe | 16,70, 3.17, 5.84 | 367 p. |
7. | Pille Tormis-Erlich | 18,75, 3.01, 6.02 | 317 p. |
10. ala - ratas+jooks teatevõistlus
23. august 2015 a. Kiili
Koht | Võistkond | Tulemus |
---|---|---|
I | Kangru ( Andra Rannik, Liis Grete Atonen, Tõnno Palm, Manfred Tikenberg, Anti Arumägi, Toomas Loho ) | 1:14.26,51 |
II | Kiili 2 ( Pille Laev, Diina Rahimsaikova, Tõnu Aamisepp, Ivo Tatrik, Bruno Tamm, Rainer Kravets ) | 1:23.09,61 |
III | Nabala-Paekna ( Kristi Roost, Siret Somarokov, Indrek Sinisaar, Raido Kivik, Marek Tubli, Lauri Sinisaar ) | 1:24.16,11 |
4. | Luige-Sausti | 1:25.58.15 |
5. | Kiili I | 1:26.35,14 |
6. | Vaela-Mõisaküla | 1:22.28,75 ( 1 mees ja 1 naine puudu ) |
7. | Lähtse | 1:31.52,39 ( 1 mees puudu ) |
11. ala – discgolf
05. september 2015 a. Kiili discgolfi rada
Koht | Võistkond | Tulemus |
---|---|---|
I | Kiili 2 ( Olav Erikso, Kristjan Leol, Marita Pirnipuu ) | 184 viset |
II | Kiili I ( Jüri Käer, Silver Klaar, Merike Urbanik ) | 188 viset |
III | Luige-Sausti ( Marko Saviauk, Eido Üksvärav, Marcella Tammes ) | 199 viset |
4. | F-Team | 201 viset |
5. | Vaela-Mõisaküla | 208 viset |
6. | Maksimaa | 211 viset |
7. | Kiili Keerulised | 219 viset |
8. | Nabala-Paekna | 220 viset |
9. | Kangru | 221 viset |
10. | Lähtse | 232 viset |
11. | Kiili Gümnaasium | 123 viset ( 1 naine puudu ) |
12. ala - keegel
25. september 2015 a. Rae Keeglisaal
Koht | Võistkond | Tulemus |
---|---|---|
I | Nabala-Paekna ( Eve Urbas, Aivar Hannus, Margus Mänd ) | 575 p. |
II | Vaela-Mõisaküla (Margit Maidla, Margus Maidla, Toomas Vendel ) | 461 p. |
III | Luige-Sausti ( Marcella Tammes, Risto Laar, Aivar Vadi ) | 404 p. |
4. | Kiili 2 | 403 p. |
5. | F-Team | 397 p. |
6. | Kiili I | 370 p. |
7. | Lähtse | 335 p. |
8. | Maksimaa | 329 p. |
9. | Kiili Gümnaasium | 309 p. |
10. | Kangru | 290 p. |
13. ala -laste kombineeritud teatevõistlus
17. oktoober 2015 a. Kiili Gümnaasiumi Spordihall
Koht | Võistkond | Tulemus |
---|---|---|
I | Kiili I ( Brita Männilaan, Renno Keelmann, Ilon Leontjev, Rinaldo Liiv, Maria Jürisoo, Romek Männiste ) | 3.31,0 |
II | Lähtse ( Meribel Listmann, Sergo Remmel, Maribel Leppik, Kermo Sutt ) | 3.37,3 |
III | Luige-Sausti ( Teele Hurt, Robert Vahtra, Merii Laar, Axel Roosileht, Saskia Leht, Lennart Luik ) | 3.39,3 |
4. | Nabala-Paekna | 3.41,1 |
5. | Kangru | 3.52,5 |
6. | Kiili 2 | 4.02,1 |
7. | Vaela-Mõisaküla | 3.20,9 |
8. | Maksimaa | 3.57,4 |
14. ala - mälumäng
17. oktoober 2015 a. Kiili rahvamaja
Koht | Võistkond | Tulemus |
---|---|---|
I | Nabala-Paekna ( Iirika Thomson, Kristi Säkk, Kaarel Kõrm, Neeme Mäe, Jaan Sinisaar ) | 34 p. |
II | Kangru ( Andra Rannik, Mart Seer, Enn Lamp, Siim Rannik ) | 31 p. |
III | Luige-Sausti ( Piia Laanemets, Vaike Kuusk, Hannes Palang, Remi Lott, Eido Üksvärav ) | 28 p. (lisaküsimus +) |
4. | F-Team | 28 p. (lisaküsimus -) |
5.-6. | Kiili I | 25 p. |
5.-6. | Kiili 2 | 25 p. |
7. | Vaela-Mõisaküla | 20 p. |
8. | Maksimaa | 19 p. |
9. | Kiili Keerulised | 16 p. |
10. | Kiili Gümnaasium | 9 p. |