Kiili vallarahva sportmängud

Kiili vallarahva XIII sportmängud

Vallarahva XIII sportmängud on võistkondlik sari, mis algab jaanuaris ja lõpeb oktoobris 2020. Sari hõlmab erinevaid spordialasid, kus võistlejad saavad oma küla, alevikku, alevit või mõnda sõpruskonda esindades harrastajate tasemel jõudu katsuda.

Eesmärk
Elavdada rahvaspordielu ning ühistegevust Kiili vallas, luua elanikele motivatsiooni võistkondlikuks spordiga tegelemiseks harrastajate tasemel, kasutades ära Kiili valla häid sportimistingimusi, teha koos sporti, proovides igal aastal uusi ja põnevaid alasid, tuua spordi juurde ka need, kes seda igapäevaselt muidu ei tee.

Osalejad
Osaleda võivad külade, alevike, alevi ja sõpruskondade võistkonnad. Osavõtjad peavad  elama, töötama või õppima Kiili vallas. Osaleda tohib vaid ühes võistkonnas.

Punktiarvestus

Osavõistluse:

I koht 13 punkti
II koht 12 punkti
III koht 11 punkti
IV koht 10 punkti
V koht 9 punkti
VI koht 8 punkti
VII koht 7 punkti
VIII koht 6 punkti
IX koht 5 punkti
X koht 4 punkti
XI koht 3 punkti
XII koht 2 punkti
XIII koht 1 punkti

 

Arvesse lähevad kõik 11 ala.

Korraldajad
Sarja peakorraldajad on Kiili vallavalitsus ja Kiili Spordiklubi. Sarja korraldustiim: Kaupo Kütt ( Kiili ), Merje Volt/Andra Rannik ( Kangru ), Maarek Pajur/Marko Mäekivi ( Vaela – Mõisaküla ), Jaan Sinisaar ( Nabala – Paekna ), Vaike – Astrid Kuusk ( Luige – Sausti ), Heli Pusa ( Lähtse  ), Rain Semiskar ( Maksimaa ), Raimo Rohi/Kadri Kohv ( Metsanurga ), Kristiina Sinisaar/Andres Aruaas ( Sõmerlased ), Anet Vendel/Kärt Roossaar ( Kiili noored ), Kristin Kütt (Päikesemajad), Toivo Tomingas ( Äärekad ).

Korraldajal on õigus muuta võistlusalasid ja toimumisaegu, iga ala juhend avalikustatakse vähemalt 2 nädalat enne osavõistlust.

Kiili vallarahva XIII sportmängude juhendid

Hooaja kava

26.01 Bowling 2M+1N Maksimaa
23.02 Kardisõit 2M+1N Päikesemajad
21.06 Rannatennis 1M+1N Kangru
28.06 Mölkky 2M+1N Metsanurga
12.07 Teatejooks 4 liiget Vaela-Mõisaküla
01.08 Cornhole ? Sõmerlased
06.09 Discgolf 2M+1N Luige-Sausti
12.09 Laste kombineeritud teatevõistlus 4 last Kiili Noored
10.10 Male 1M+1N Lähtse
31.10 Mälumäng + Lõpetamine ~5 liiget Kiili Spordiklubi