Kiili vallarahva XIII sportmängud

Kiili vallarahva XIII sportmängude paremusjärjestus:

Koht Võistkond Tulemus
I Vaela – Mõisaküla 12 p.
II Kiili 2 11 p.
III Nabala – Paekna 10 p.
4. Kiili Noored 9 p.
5. Luige – Sausti 8 p.
6. Sõmerlased 7 p.
7. Kiili I 6 p.
8. Maksimaa 5 p.
9. Lähtse 4 p.
10. Äärekad 3 p.
11. Metsanurga 2 p.
12. Päikesemajad 1 p.

 

1. ala – bowling
26. jaanuar 2020 a. Mustamäe bowling.

Koht Võistkond Tulemus
I Vaela – Mõisaküla ( Margit Maidla, Margus Maidla, Toomas Vendel ) 501 p.
II Kiili 2 ( Marit Laidroo, Kristo Meius, Märt Allikas ) 494 p.
III Nabala – Paekna ( Eve Urbas, Peeter Viigimäe, Aivar Hannus ) 480 p.
4. Kiili Noored 478 p.
5. Luige – Sausti 462 p.
6. Sõmerlased 444 p.
7. Kiili I 426 p.
8. Maksimaa 421 p.
9. Lähtse 402 p.
10. Äärekad 388 p.
11. Metsanurga 382 p.
12. Päikesemajad 362 p.

 

Individuaalne paremusjärjestus:

Naised:   Tulemus
1. Airi Ladvik ( Kiili I ) 175 p.
2. Eve Urbas ( Nabala – Paekna ) 174 p.
3. Marit Laidroo ( Kiili 2 ) 164 p.
4. Marcella Tammes ( Luige – Sausti ) 146 p.
5. Anet Vendel ( Kiili Noored ) 144 p.
6. Kristiina Sinisaar ( Sõmerlased ) 134 p.
7. Kertu Junolainen ( Päikesemajad ) 125 p.
8. Margit Maidla ( Vaela – Mõisaküla ) 123 p.
9. Marita Pirnipuu ( Maksimaa ) 121 p.
10. Kadri Kohv ( Metsanurga ) 98 p.
11. Eleri Mägi ( Äärekad ) 92 p.
12. Heli Pusa ( Lähtse ) 87 p.
     
Mehed:    
1. Rainer Põld ( Kiili Noored ) 222 p.
2. Toomas Vendel ( Vaela – Mõisaküla ) 220 p.
3. Rando Pusa ( Lähtse ) 192 p.
4. Kristo Meius ( Kiili 2 ) 181 p.
5. Aivar Vadi ( Luige – Sausti ) 170 p.
6. Andres Aruaas ( Sõmerlased ) 169 p.
7. Riho Tomingas ( Äärekad ) 160 p.
8.-9. Margus Maidla ( Vaela – Mõisaküla ) 158 p.
8.-9. Riivo Rohi ( Maksimaa ) 158 p.
10. Aivar Hannus ( Nabala – Paekna ) 157 p.
11.-13. Märt Allikas ( Kiili 2 ) 149 p.
11.-13. Ilmar Rohi ( Metsanurga ) 149 p.
11.-13. Peeter Viigimäe ( Nabala – Paekna ) 149 p.
14. Rasmus Laar ( Luige – Sausti ) 146 p.
15. Rain Semiskar ( Maksimaa ) 142 p.
16. Arlet Rebane ( Sõmerlased ) 141 p.
17. Toivo Tomingas ( Äärekad ) 136 p.
18. Erki Rohi ( Metsanurga ) 135 p.
19. Paavo Ladvik ( Kiili I ) 127 p.
20. Janar Jürisoo ( Kiili I ) 124 p.
21. Risto Ummus ( Lähtse ) 123 p.
22. Märt Prosin ( Päikesemajad ) 120 p.
23. Ermo Eha ( Päikesemajad ) 117 p.
24. Taavi Kaarma ( Kiili Noored ) 112 p.