Kiili vallarahva XIII sportmängud

Kiili vallarahva XIII sportmängude paremusjärjestus peale 8. ala:

Koht Võistkond Tulemus
I Luige-Sausti 76 p.
II Kiili I 75 p.
III Päikesemajad 72 p.
4. Kiili 2 70 p.
5. Lähtse 60 p.
6. Sõmerlased 54 p.
7. Maksimaa 50 p.
8. Kangru 49 p.
9. Nabala-Paekna 47 p.
10. Kiili Noored 44 p.
11. Äärekad 41 p.
12. Vaela – Mõisaküla 40 p.
13. Metsanurga 40 p.

 

1. ala – bowling
26. jaanuar 2020 a. Mustamäe bowling.

Koht Võistkond Tulemus
I Vaela – Mõisaküla ( Margit Maidla, Margus Maidla, Toomas Vendel ) 501 p.
II Kiili 2 ( Marit Laidroo, Kristo Meius, Märt Allikas ) 494 p.
III Nabala – Paekna ( Eve Urbas, Peeter Viigimäe, Aivar Hannus ) 480 p.
4. Kiili Noored 478 p.
5. Luige – Sausti 462 p.
6. Sõmerlased 444 p.
7. Kiili I 426 p.
8. Maksimaa 421 p.
9. Lähtse 402 p.
10. Äärekad 388 p.
11. Metsanurga 382 p.
12. Päikesemajad 362 p.

 

Individuaalne paremusjärjestus:

Naised   Tulemus
1. Airi Ladvik ( Kiili I ) 175 p.
2. Eve Urbas ( Nabala – Paekna ) 174 p.
3. Marit Laidroo ( Kiili 2 ) 164 p.
4. Marcella Tammes ( Luige – Sausti ) 146 p.
5. Anet Vendel ( Kiili Noored ) 144 p.
6. Kristiina Sinisaar ( Sõmerlased ) 134 p.
7. Kertu Junolainen ( Päikesemajad ) 125 p.
8. Margit Maidla ( Vaela – Mõisaküla ) 123 p.
9. Marita Pirnipuu ( Maksimaa ) 121 p.
10. Kadri Kohv ( Metsanurga ) 98 p.
11. Eleri Mägi ( Äärekad ) 92 p.
12. Heli Pusa ( Lähtse ) 87 p.
     
Mehed   Tulemus
1. Rainer Põld ( Kiili Noored ) 222 p.
2. Toomas Vendel ( Vaela – Mõisaküla ) 220 p.
3. Rando Pusa ( Lähtse ) 192 p.
4. Kristo Meius ( Kiili 2 ) 181 p.
5. Aivar Vadi ( Luige – Sausti ) 170 p.
6. Andres Aruaas ( Sõmerlased ) 169 p.
7. Riho Tomingas ( Äärekad ) 160 p.
8.-9. Margus Maidla ( Vaela – Mõisaküla ) 158 p.
8.-9. Riivo Rohi ( Maksimaa ) 158 p.
10. Aivar Hannus ( Nabala – Paekna ) 157 p.
11.-13. Märt Allikas ( Kiili 2 ) 149 p.
11.-13. Ilmar Rohi ( Metsanurga ) 149 p.
11.-13. Peeter Viigimäe ( Nabala – Paekna ) 149 p.
14. Rasmus Laar ( Luige – Sausti ) 146 p.
15. Rain Semiskar ( Maksimaa ) 142 p.
16. Arlet Rebane ( Sõmerlased ) 141 p.
17. Toivo Tomingas ( Äärekad ) 136 p.
18. Erki Rohi ( Metsanurga ) 135 p.
19. Paavo Ladvik ( Kiili I ) 127 p.
20. Janar Jürisoo ( Kiili I ) 124 p.
21. Risto Ummus ( Lähtse ) 123 p.
22. Märt Prosin ( Päikesemajad ) 120 p.
23. Ermo Eha ( Päikesemajad ) 117 p.
24. Taavi Kaarma ( Kiili Noored ) 112 p.

 

2. ala – kart
23. veebruar 2020 a. Laitse RallyPark

Koht Võistkond Aeg
I Päikesemajad ( Kaisi Kullamaa, Erik Olesk, Ermo Eha ) 157,409
II Kiili Noored ( Anet Vendel, Jakob Pajur, Rainer Põld ) 160,82
III Luige – Sausti ( Angelika Lott, Axel Roosileht, Ruslan Pelehhanov ) 161,566
4. Metsanurga 162,394
5. Kiili I 162,801
6. Lähtse 162,821
7. Kangru 163,299
8. Sõmerlased 164,839
9. Kiili 2 165,132
10. Äärekad 165,276
11. Nabala – Paekna 166,629
12. Maksimaa 168,517
13. Vaela – Mõisaküla 52,515 ( 1 mees ja naine puudu )

 

Individuaalne paremusjärjestus:

Naised   Aeg Kardi nr.
1. Kaisi Kullamaa ( Päikesemajad ) 53,764 5
2. Anet Vendel ( Kiili Noored ) 54,344 7
3. Angelika Lott ( Luige – Sausti ) 54,501 3
4. Piret Karri ( Metsanurga ) 54,822 4
5. Laura-Liisa Volt ( Kangru ) 56,37 2
6. Grete Leosk ( Sõmerlased ) 56,768 10
7. Anna Keelmann ( Kiili 2 ) 57,513 5
8. Heli Pusa ( Lähtse ) 57,786 10
9. Olga Kivisalu ( Kiili I ) 57,807 11
10. Tiina Kosk ( Nabala – Paekna ) 57,982 4
11. Merili Maasikas ( Äärekad ) 58,252 9
12. Sigrid Koor ( Maksimaa ) 60,518 2
       
Mehed   Aeg Kardi nr.
1. Ruslan Pelehhanov ( Luige – Sausti ) 49,684 11
2. Jakob Pajur ( Kiili Noored ) 50,796 12
3. Erik Olesk ( Päikesemajad ) 51,695 1
4. Ivari Haltunen ( Kiili I ) 51,73 4
5. Ermo Eha ( Päikesemajad ) 51,95 6
6. Raimo Rohi ( Metsanurga ) 52,042 2
7. Indrek Iljin ( Kiili 2 ) 52,209 7
8. Priit Rannik ( Kangru ) 52,408 3
9. Imre Aljas ( Lähtse ) 52,464 1
10. Karl-Sander Joonson ( Vaela – Mõisaküla ) 52,515 9
11. Rünno Pusa ( Lähtse ) 52,571 5
12. Martin Binsol ( Äärekad ) 52,956 1
13. Riivo Rohi ( Maksimaa ) 53,252 11
14. Jüri Käer ( Kiili I ) 53,264 8
15. Andres Aruaas ( Sõmerlased ) 53,334 3
16. Lauri Sinisaar ( Nabala – Paekna ) 53,748 6
17. Oliver Tuus ( Äärekad ) 54,068 6
18. Toomas Loho ( Kangru ) 54,521 12
19. Koit Kaupmees ( Sõmerlased ) 54,737 2
20. Rein Koor ( Maksimaa ) 54,747 1
21. Eduard Virkunen ( Nabala – Paekna ) 54,899 7
22. Margus Kozerenko ( Kiili 2 ) 55,41 5
23. Andres Seepter ( Metsanurga ) 55,53 12
24. Rainer Põld ( Kiili Noored ) 55,68 8
25. Axel Roosileht ( Luige – Sausti ) 57,381 10

 

3. ala – rannatennis
21. juuni 2020 a. Kangru rannavolle väljakud

Koht Võistkond
I Kangru ( Merje Einmann – Nils Rühka )
II Kiili I ( Kersti Rost – Alo Lengert )
III Kiili 2 ( Marit Laidroo – Kristo Meius )
4. Päikesemajad
5. Kiili Noored
6. Vaela – Mõisaküla
7. Maksimaa
8. Lähtse
9. Luige – Sausti
10. Äärekad
11. Nabala – Paekna
12. Metsanurga
13. Sõmerlased

 

4.ala – mölkky
28. juuni 2020 a. Kiili Gümnaasiumi staadion

Koht Võistkond Tulemus
I Kiili I ( Airi Ladvik, Paavo Ladvik, Silver Klaar ) 7 p.
II Luige – Sausti ( Vaike – Astrid Kuusk, Eido Üksvärav, Rasmus Laar ) 6 p.
III Lähtse ( Signe Vois, Rünno Pusa, Marek Tammine ) 6 p.
4. Maksimaa 6 p.
5. Kangru 5 p.
6. Kiili Noored 5 p.
7. Kiili 2 5 p.
8. Päikesemajad 4 p.
9. Sõmerlased 4 p.
10. Metsanurga 4 p.
11. Nabala – Paekna 3 p.

 

5. ala – teatejooks
12. juuli 2020 a. Vaela terviserada

Koht Võistkond Aeg
I Äärekad ( Andre Tomingas, Tea Suurkivi, Erast Männik, Sander Mägi ) 19.10,00
II Päikesemajad ( Märt Prosin, Reiko Kolatsk, Erik Olesk, Sinilga Lepamets ) 19.17,00
III Kiili I ( Rainer Kravets, Mari-Liis Ladvik, Ramon Ridalaan, Romet Ridalaan ) 19.24,00
4. Sõmerlased 19.29,00
5. Vaela-Mõisaküla 19.56,00
6. Metsanurga 20.14,00
7. Luige-Sausti 20.17,00
8. Lähtse 20.21,00
9. Kiili 2 20.55,00
10. Kiili Noored 21.17,00
11. Kangru 21.47,00
12. Nabala-Paekna 23.06,00
13. Maksimaa 24.21,00

 

6. ala – cornhole
01. august 2020 a. Kiili Gümnaasiumi staadion

Koht Võistkond Tulemus
I Kiili 2 ( Märt Allikas – Kaupo Kütt ) 10 võitu
II Kiili I ( Paavo Ladvik – Silver Klaar ) 9 võitu
III Päikesemajad ( Urmo Lepamets – Märt Prosin ) 9 võitu
4. Sõmerlased 7 võitu
5. Metsanurga 7 võitu
6. Nabala – Paekna 7 võitu
7. Luige-Sausti 6 võitu
8. Maksimaa 6 võitu
9. Lähtse 5 võitu
10. Vaela – Mõisaküla 5 võitu
11. Kangru 3 võitu
12. Äärekad 3 võitu
13. Kiili Noored 1 võit

 

7. ala – discgolf
06. september 2020 a. Kurna DiscgolfiPark

Koht Võistkond Tulemus
I Luige – Sausti ( Aire Tark, Marko Saviauk, Karmo Saviauk ) 165 viset
II Nabala – Paekna ( Kristi Roost, Priidu Kodar, Jaanis Hiob ) 169 viset
III Sõmerlased ( Hannah Jürgenson, Ken-Kristjan Toomjõe, Andres Aruaas ) 173 viset
4. Maksimaa 175 viset
5. Päikesemajad 176 viset
6. Kangru 184 viset
7. Kiili 2 184 viset
8. Lähtse 190 viset
9. Vaela – Mõisaküla 197 viset
10. Kiili I 202 viset
11. Äärekad 242 viset

 

Individuaalne paremusjärjestus:

Naised:    
I Aire Tark ( Luige – Sausti ) 57 viset
II Renate Hinno ( Kangru ) 59 viset
III Marita Pirnipuu ( Maksimaa ) 62 viset
4. Kristi Roost ( Nabala – Paekna ) 63 viset
5. Hannah Jürgenson ( Sõmerlased ) 64 viset
6. Merlin Paloson ( Päikesemajad ) 72 viset
7. Mia Olonen ( Lähtse ) 76 viset
8. Merike Urbanik ( Kiili 2 ) 77 viset
9. Eirene Sau ( Vaela – Mõisaküla ) 81 viset
10. Olga Kivisalu ( Kiili I ) 85 viset
11. Kai Merila ( Äärekad ) 104 viset
     
Mehed:    
I Richard Eermann ( Äärekad ) 45 viset
II Karmo Saviauk ( Luige – Sausti ) 47 viset
III Rauno Tikko ( Päikesemajad ) 48 viset
4. Ken-Kristjan Toomjõe ( Sõmerlased ) 50 viset
5.-6. Priidu Kodar ( Nabala – Paekna ) 52 viset
5.-6. Kristjan Leol ( Kiili 2 ) 52 viset
7.-8. Jaanis Hiob ( Nabala – Paekna ) 54 viset
7.-8. Sven Maiste ( Vaela – Mõisaküla ) 54 viset
9. Martin Leiger ( Kiili 2 ) 55 viset
10.-12. Urmo Lepamets ( Päikesemajad ) 56 viset
10.-12. Riivo Rohi ( Maksimaa ) 56 viset
10.-12. Jasper Laus ( Lähtse ) 56 viset
13.-14. Allen Talviste ( Maksimaa ) 57 viset
13.-14. Ott Kivisalu ( Kiili I ) 57 viset
15. Marek Tammine ( Lähtse ) 58 viset
16. Andres Aruaas ( Sõmerlased ) 59 viset
17.-18. Karenn Kaareste ( Kangru ) 60 viset
17.-18. Silver Klaar ( Kiili I ) 60 viset
19. Marko Saviauk ( Luige – Sausti ) 61 viset
20. Marko Mäekivi ( Vaela – Mõisaküla ) 62 viset
21. Nils Rühka ( Kangru ) 65 viset
22. Riho Tomingas ( Äärekad ) 93 viset

 

8. ala – laste kombineeritud teatevõistlus
12. september 2020 a. Paekna küla

Koht Võistkond Aeg
I Lähtse ( Tristan Heinsalu, Kristofer Artjusin, Markus Leppik, Martin Tavinoff ) 2.13,3
II Luige-Sausti ( Keeteli Laar, Rino Männilaan, Anette Täks, Liisi Palang ) 2.13,6
III Äärekad ( Marten Tomingas, Stella Tomingas, Meili Metsamaa, Mattias Soppe ) 2.14,0
4. Kiili 2 2.14,8
5. Päikesemajad 2.16.9
6. Maksimaa 2.17,7
7. Kiili I 2.18,7
8. Kangru 2.20,4
9. Nabala-Paekna 2.38,8
10. Metsanurga 2.40,5
11. Sõmerlased 3.00,9