Kiili vallarahva XII sportmängud

Võistkondlik paremusjärjestus peale 8. ala:

Koht Võistkond Tulemus
I Luige-Sausti 77 p.
II Kiili 2 72 p.
III Lähtse 70 p.
4. Kiili I 59 p.
5. Saku vald 58 p.
6. Maksimaa 58 p.
7. Metsanurga 55 p.
8. Kangru 49 p.
9. Vaela-Mõisaküla 49 p.
10. Sõmerlased 45 p.
11. Kiili Noored 42 p.
12. Nabala-Paekna 37 p.
13. Päikesemajad 27 p.

 

1. ala – bowling
27. jaanuar 2019 a. Akadeemia bowling, Akadeemia tee 30

Koht Võistkond Tulemus
I Kiili I ( Airi Ladvik, Paavo Ladvik, Marko Kikas ) 457 p.
II Nabala – Paekna ( Eve Urbas, Aivar Hannus, Allan Lints ) 441 p.
III Lähtse ( Heli Pusa, Rünno Pusa, Rando Pusa ) 425 p.
4. Kiili 2 395 p.
5. Sõmerlased 388 p.
6. Kiili Noored 385 p.
7. Luige – Sausti 370 p.
8. Metsanurga 340 p.
9. Vaela – Mõisaküla 332 p.
10. Maksimaa 329 p.
11. Saku vald 322 p.
12. Päikesemajad 297 p.
13. Kangru 292 p.

 

Individuaalne paremusjärjestus :

Naised:  
1. Airi Ladvik ( Kiili I ) 155 p.
2. Marit Laidroo ( Kiili 2 ) 123 p.
3. Eve Urbas ( Nabala – Paekna ) 122 p.
4. Anet Vendel ( Kiili Noored ) 121 p.
5. Heli Pusa ( Lähtse ) 110 p.
6. Catleen Koort ( Maksimaa ) 108 p.
7. Kristiina Sinisaar ( Sõmerlased ) 104 p.
8.-9. Maria Tikerpuu ( Kangru ) 103 p.
8.-9. Elizabeth Jõgi ( Vaela – Mõisaküla ) 103 p.
10. Laura Viiroja ( Saku vald ) 99 p.
11. Kati Koosa ( Metsanurga ) 92 p.
12. Kristin Kütt ( Päikesemajad ) 91 p.
13. Vaike-Astrid Kuusk ( Luige – Sausti ) 66 p.
   
Mehed:  
1. Paavo Ladvik ( Kiili I ) 201 p.
2. Rando Pusa ( Lähtse ) 171 p.
3. Allan Lints ( Nabala – Paekna ) 170 p.
4. Risto Laar ( Luige – Sausti ) 156 p.
5. Aivar Hannus ( Nabala – Paekna ) 149 p.
6. Aivar Vadi ( Luige – Sausti ) 148 p.
7. Hargo Kalaus ( Saku vald ) 147 p.
8. Andres Aruaas ( Sõmerlased ) 145 p.
9.-10. Rünno Pusa ( Lähtse ) 144 p.
9.-10. Kristo Meius ( Kiili 2 ) 144 p.
11. Arlet Rebane ( Sõmerlased ) 139 p.
12.-14. Erki Rohi ( Metsanurga ) 134 p.
12.-14. Marko Mäekivi ( Vaela – Mõisaküla ) 134 p.
12.-14. Oliver Sepp ( Kiili Noored ) 134 p.
15. Aleks Kris Koppel ( Kiili Noored ) 130 p.
16. Märt Allikas ( Kiili 2 ) 128 p.
17. Arvo Rohi ( Maksimaa ) 120 p.
18. Ilmar Rohi ( Metsanurga ) 114 p.
19. Märt Prosin ( Päikesemajad ) 111 p.
20. Denis Sergejev ( Kangru ) 104 p.
21.-22. Marko Kikas ( Kiili I ) 101 p.
21.-22. Rain Semiskar ( Maksimaa ) 101 p.
23.-24. Ermo Eha ( Päikesemajad ) 95 p.
23.-24. Raul Svirgsden ) 95 p.
25. Igor Sergejev ( Kangru ) 85 p.
26. Margus Madisson ( Saku vald ) 76 p.

 

2. ala – Talikart
17. veebruar 2019 a. Laitse RallyPark

Koht Võistkond Üldaeg
I Kiili Noored ( Anet Vendel, Andreas Lootus, Jakob Pajur ) 160,165
II Nabala-Paekna ( Reilika Muuli, Rainer Muuli, Eduard Vahemets ) 161,454
III Kangru ( Laura-Liisa Volt, Kristo Karu, Priit Rannik ) 165,105
4. Metsanurga 165,929
5. Kiili 2 166,397
6. Saku vald 166,505
7. Lähtse 166,606
8. Vaela-Mõisaküla 167.157
9. Kiili I 170.431
10. Luige-Sausti 171.223
11. Maksimaa 171.465
12. Päikesemajad 178.952
13. Sõmerlased 184.291

 

Individuaalne paremusjärjestus :

Naised : Kiirem ringiaeg
1. Marleen Valdmaa ( Saku vald ) 55.481
2. Reilika Muuli ( Nabala-Paekna ) 55.599
3. Anet Vendel ( Kiili Noored ) 57.398
4. Eliise Eha ( Vaela-Mõisaküla ) 58.067
5. Laura-Liisa Volt ( Kangru ) 58.264
6. Kati Koosa ( Metsanurga ) 58.281
7. Rita Paas ( Kiili 2 ) 58.499
8. Kaire Roosileht ( Luige-Sausti ) 58.877
9. Airi Ladvik ( Kiili I ) 58.906
10. Heli Pusa ( Lähtse ) 59.031
11. Jaanika Tutt ( Maksimaa ) 59.960
12. Kristin Kütt ( Päikesemajad ) 1:05.203
13. Tiina Sergo ( Sõmerlased ) 1:13.306
   
Mehed : Kiirem ringiaeg
1. Jakob Pajur ( Kiili Noored ) 51.283
2. Andreas Lootus ( Kiili Noored ) 51.484
3. Rainer Muuli ( Nabala-Paekna ) 52.714
4. Heiki Lootus ( Metsanurga ) 52.857
5. Eduard Vahemets ( Nabala-Paekna ) 53.141
6. Rünno Pusa ( Lähtse ) 53.193
7. Priit Rannik ( Kangru ) 53.197
8. Andres Aruaas ( Sõmerlased ) 53.422
9. Kristo Karu ( Kangru ) 53.644
10. Ivari Haltunen ( Kiili 2 ) 53.659
11. Karl-Sander Joonson ( Vaela-Mõisaküla ) 54.012
12. Jüri Käer ( Kiili 2 ) 54.239
13. Marek Tammine ( Lähtse ) 54.382
14. Timo Võhmar ( Maksimaa ) 54.496
15. Fred Soome ( Luige-Sausti ) 54.679
16. Raimo Rohi ( Metsanurga ) 54.791
17. Indrek Iljin ( Kiili I ) 54.832
18. Sven Valdmaa ( Saku vald ) 54.991
19. Kevin Kaldma ( Vaela-Mõisaküla ) 55.078
20. Neeme Nikker ( Saku vald ) 56.033
21. Ermo Eha ( Päikesemajad ) 56.487
22. Paavo Ladvik ( Kiili I ) 56.693
23. Rajor Tutt ( Maksimaa ) 57.009
24. Kermo Kariste ( Päikesemajad ) 57.262
25. Toomas Thomson ( Sõmerlased ) 57.563
26. Aare Laanemets ( Luige-Sausti ) 57.667

 

3. ala – lauatennis
17. märts 2019 a.Kiili Gümnaasiumi Spordihall

Koht Võistkond Tulemus
I Nabala-Paekna ( Carmen Victoria Virkunen, Eduard Virkunen ) 21 p.
II Maksimaa ( Johanna Maar, Ivar Leontjev ) 21 p.
III Kangru ( Virge Ulm, Heino Laidmaa ) 18 p.
4. Vaela-Mõisaküla 16 p.
5. Kiili I 15 p.
6. Luige-Sausti 14 p.
7. Lähtse 14 p.
8. Kiili 2 9 p.
9. Kiili Noored 9 p.
10. Sõmerlased 7 p.
11. Päikesemajad 6 p.
12. Metsanurga 6 p.
13. Saku vald 0 p. ( ei osalenud )

 

Individuaalne paremusjärjestus :

Naised :  
1. Terje Liivas ( Vaela-Mõisaküla ) 12 võitu
2.-3. Johanna Maar ( Maksimaa ) 10 võitu
2.-3. Carmen Victoria Virkunen ( Nabala-Paekna ) 10 võitu
4.-5. Virge Ulm ( Kangru ) 9 võitu
4.-5. Marcella Tammes ( Luige-Sausti ) 9 võitu
6. Pille Laev ( Kiili I ) 7 võitu
7.-8. Katrin Martinson ( Sõmerlased ) 5 võitu
7.-8. Salome Laev ( Kiili 2 ) 5 võitu
9. Helena Vahtramäe ( Kiili Noored ) 4 võitu
10.-11. Kertu Paal ( Päikesemajad ) 3 võitu
10.-11. Sandra Nõulik ( Lähtse ) 3 võitu
12. Kati Koosa ( Metsanurga ) 1 võit
   
Mehed :  
1.-3. Eduard Virkunen ( Nabala-Paekna ) 11 võitu
1.-3. Ivar Leontjev ( Maksimaa ) 11 võitu
1.-3. Indrek Perv ( Lähtse ) 11 võitu
4. Heino Laidmaa ( Kangru ) 9 võitu
5. Toivo Tuisk ( Kiili I ) 8 võitu
6.-8. Carl Tristjan Seeberg ( Kiili Noored ) 5 võitu
6.-8. Uno Pukk ( Metsanurga ) 5 võitu
6.-8. Eido Üksvärav ( Luige-Sausti ) 5 võitu
9.-10. Kristjan Sikaste ( Vaela-Mõisaküla ) 4 võitu
9.-10. Jüri Käer ( Kiili 2 ) 4 võitu
11. Märt Prosin ( Päikesemajad ) 3 võitu
12. Koit Kaupmees ( Sõmerlased ) 2 võitu

 

4. ala – minigolf
13. aprill 2019 a. Kiili Gümnaasiumi Spordihall

Koht Võistkond Tulemus
I Saku vald ( Caroly Suits, Kristjan Puustusmaa, Joel Naurits ) 38 p.
II Kiili 2 ( Anna Keelmann, Kallo Keelmann, Kaupo Kütt ) 36 p.
III Luige-Sausti ( Anne-Jaana Prantsuzova, Risto Laar, Sven Naarits ) 34 p.
4. Lähtse 33 p.
5. Sõmerlased 32 p.
6. Maksimaa 32 p.
7. Kiili I 28 p.
8. Vaela-Mõisaküla 27 p.
9. Päikesemajad 23 p.
10. Metsanurga 22 p.
11. Kiili Noored 21 p.
12. Kangru 20 p.
13. Nabala-Paekna 0 p. (ei osalenud)

 

Individuaalne paremusjärjestus:

Naised : Tulemus
1. Anne-Jaana Prantsuzova ( Luige-Sausti ) 15 p.
2.-3. Caroly Suits ( Saku vald ) 13 p.
2.-3. Kette Allmäe ( Lähtse ) 13 p.
4. Kertu Junolainen ( Päikesemajad ) 11 p.
5.-6. Anna Keelmann ( Kiili 2 ) 8 p.
5.-6. Kristiina Sinisaar ( Sõmerlased ) 8 p.
7.-9. Kätlin Kaareste ( Maksimaa ) 7 p.
7.-9. Merle Aun ( Kiili I ) 7 p.
7.-9. Raili Sõna ( Vaela-Mõisaküla ) 7 p.
10. Kertu Konga-Käär ( Kangru ) 6 p.
11.-12. Kadri Kohv ( Metsanurga ) 5 p.
11.-12. Grete Kalvet ( Kiili Noored ) 5 p.
   
Mehed : Tulemus
1. Kaupo Kütt ( Kiili 2 ) 16 p.
2. Joel Naurits ( Saku vald ) 15 p.
3.-4. Kaivo Kivistik ( Lähtse ) 14 p.
3.-4. Rain Semiskar ( Maksimaa ) 14 p.
5. Jako Amor ( Sõmerlased ) 13 p.
6.-7. Kallo Keelmann ( Kiili 2 ) 12 p.
6.-7. Karl Markus Kõrm ( Kiili Noored ) 12 p.
8.-11. Andres Aruaas ( Sõmerlased ) 11 p.
8.-11. Ergo Rohi ( Maksimaa ) 11 p.
8.-11. Marten Aun ( Kiili I ) 11 p.
8.-11. Ahto Tuuling ( Vaela-Mõisaküla ) 11 p.
12.-16. Kristjan Puustusmaa ( Saku vald ) 10 p.
12.-16. Sven Naarits ( Luige-Sausti ) 10 p.
12.-16. Üllar Aun ( Kiili I ) 10 p.
12.-16. Kermo Kariste ( Päikesemajad ) 10 p.
12.-16. Erki Rohi ( Metsanurga ) 10 p.
17.-18. Risto Laar ( Luige-Sausti ) 9 p.
17.-18. Kuldar Männilaan ( Vaela-Mõisaküla ) 9 p.
19. Priit Pajusaar ( Kangru ) 8 p.
20. Ilmar Rohi ( Metsanurga ) 7 p.
21.-22. Marek Tammine ( Lähtse ) 6 p.
21.-22. Andres Käär ( Kangru ) 6 p.
23. Markus Madi ( Kiili Noored ) 4 p.
24. Ermo Eha ( Päikesemajad ) 2 p.

 

5. ala – vibulaskmine
05. mai 2019 a. Lähtse küla, Tuulevälja tee 6

Koht Võistkond Tulemus
I Saku vald ( Katrin Virula, Carl Robert Taimla, Kristo Kent ) 756 p.
II Kangru ( Grete Kõrsmaa, Kaido Kõrsmaa, Margus Üürike ) 698 p.
III Luige-Sausti ( Vaike-Astrid Kuusk, Vello Kõhelik, Eido Üksvärav ) 690 p.
4. Kiili I 684 p.
5. Maksimaa 684 p.
6. Metsanurga 654 p.
7. Kiili 2 638 p.
8. Lähtse 630 p.
9. Sõmerlased 624 p.
10. Vaela-Mõisaküla 434 p. (1 mees puudu)

 

Individuaalne paremusjärjestus:

Naised : Tulemus
1. Katrin Virula ( Saku vald ) 248 p.
2. Vaike-Astrid Kuusk ( Luige-Sausti ) 244 p.
3.-4. Grete Kõrsmaa ( Kangru ) 234 p.
3.-4. Merle Aun ( Kiili I ) 234 p.
5. Eliise Eha ( Vaela-Mõisaküla ) 194 p.
6.-7. Jaanika Vahi ( Sõmerlased ) 186 p.
6.-7. Catleen Koort ( Maksimaa ) 186 p.
8. Kadri Kohv ( Metsanurga ) 184 p.
9. Anna Keelmann ( Kiili 2 ) 172 p.
10. Annika Kaljurand ( Lähtse ) 150 p.
   
Mehed : Tulemus
1. Kristo Kent ( Saku vald ) 264 p.
2. Tõnis Laks ( Maksimaa ) 260 p.
3. Kaido Kõrsmaa ( Kangru ) 258 p.
4. Taavi Suurkivi ( Lähtse ) 250 p.
5. Kallo Keelmann ( Kiili 2 ) 248 p.
6. Carl Robert Taimla ( Saku vald ) 244 p.
7. Ilmar Rohi ( Metsanurga ) 242 p.
8. Erik Olesk ( Vaela-Mõisaküla ) 240 p.
9. Arvo Rohi ( Maksimaa ) 238 p.
10. Jako Amor ( Sõmerlased ) 236 p.
11.-12. Alo Vihandi ( Lähtse ) 230 p.
11.-12. Vello Kõhelik ( Luige-Sausti ) 230 p.
13. Markko Raja ( Metsanurga ) 228 p.
14. Üllar Aun ( Kiili I ) 226 p.
15. Art Aamisepp ( Kiili I ) 224 p.
16. Märt Allikas ( Kiili 2 ) 218 p.
17. Eido Üksvärav ( Luige-Sausti ) 216 p.
18. Margus Üürike ( Kangru ) 206 p.
19. Jan Arro ( Sõmerlased ) 202 p.

 

6. ala – laste kombineeritud teatevõistlus
09. juuni 2019 a.Kiili Gümnaasiumi staadion

Koht Võistkond Aeg
I Kiili 2 ( Kreete Zuravleva, Kendra Ostra, Stella Tomingas, Trinity Oja, Mirell Desiree Oja ) 1.04,6
II Saku vald ( Janell Reiljan, Marit Tarm, Kristjan Õruste, Romet Loit, Hugo Gross ) 1.04,8
III Metsanurga ( Laureen Lootus, Laura Rohi, Geron Seepter, Gregor Lootus, Helena Mau ) 1.15,1
4. Luige-Sausti 1.16,9
5. Maksimaa 1.18,9
6. Kiili Noored 1.20,0
7. Lähtse 1.30,4
8. Kiili I 1.08,4 (1 puudu)
9. Sõmerlased 1.27,09 (1 puudu)

 

7. ala – täiskasvanute kombineeritud teatevõistlus
09. juuni 2019 a.Kiili Gümnaasiumi staadion

Koht Võistkond Aeg
I Luige-Sausti ( Tõnis Vaiksaar, Raili Pallav, Anni Vaiksaar, Oliver Immato, Eemeli Männilaan ) 6.14,8
II Päikesemajad ( Sven Kassatik, Raigo Koodres, Märt Prosin, Ermo Eha, Lauri Mänd ) 6.31,1
III Lähtse ( Kristi Kariler, Milvert Vaaks, Annaliisa Köss, Anton Timofejev, Priit Post ) 6.39,9
4. Metsanurga 6.41,5
5. Kiili 2 6.43,5
6. Vaela-Mõisaküla 6.45,1
7. Sõmerlased 7.10,4
8. Maksimaa 7.32,8
9. Kiili Noored 7.33,3

 

8. ala – rannavolle
24. august 2019 a.Kangru rannavolle väljakud

Koht Võistkond
I Luige-Sausti ( Kaili Laanemets – Karmo Saviauk )
II Kangru ( Tuuli Loho – Karl Kuhlberg )
III Lähtse ( Margot Saharov – Rando Pähn )
4. Vaela-Mõisaküla
5. Kiili I
6. Saku vald
7. Maksimaa
8. Kiili 2
9. Sõmerlased
10. Metsanurga
11. Päikesemajad