Sausti-Kiili tee ühendus Viljandi maanteega

Maanteeameti tellimusel teostab Verston Ehitus OÜ 06.07.2020 – 04.09.2020 Luige liiklussõlmes katte taastamistöid ning sellega seoses suletakse Sausti-Kiili teelt läbipääs ringteele.

Luige aleviku ja Sausti küla elanikud saavad Tallinna ringteele läbi Kiili alevi. Esialgne sulgemine kestab 14 päeva.

30. nädala lõpus avatakse uuesti liiklusele Sausti tee algus.

Alates 27.07 suletakse Luige II ringristmiku ringtee poolne osa liiklusele. Tallinn - Rapla - Türi maanteel suunatakse mõlema sõidusuuna liiklus Sausti tee poolsele ringristmiku osale. Tallinn - Rapla - Türi maanteed Tallinna ringteega ühendavad rambid suletakse. Ümbersõit Jüri suunas on ette nähtud Kurna liiklussõlme kaudu, Keila ja Paldiski suunda pääseb tavapäraselt. Selline liikluskorraldus jääb kehtima natuke kauem kui kaheks nädalaks. Manuses on alates 27.07 rakendatav liiklusskeem. Infot liikluskorralduse ja -piirangute kohta leiab www.tarktee.ee.

Sausti-Kiili tee Viljandi mnt poolne ots suletud kuni 27.07.2020. Kohalikele elanikele võimaldakse läbipääs Tallinna suunal. Liiklusskeem.

Maanteeinfo tel. 1510 ja teedealased küsimused maantee@mnt.ee.