Ametnikud

Vallamaja on avatud:
esmaspäeval, teisipäeval ja neljapäeval 8.00 - 16.30
kolmapäeval 8.00 - 18.00
reedel   8.00 - 14.00

Ametnike vastuvõtuaeg:
kolmapäeval 14.00 - 18.00
ja neljapäeval 9.00 - 12.00

Eelregistreerumisega toimub vastuvõtt vallavanema ja vallasekretäri juures.
Eelregistreerida saab telefonil 679 0260.

Vallavanem Aimur Liiva puhkab ajavahemikul 03.07.-16.07.2017.
Vallavanemat asendab tema puhkusel viibimise ajal Vallavalitsuse liige,
keskkonna-ja maaosakonna juhataja, Benno Johanson.
 

Kiili valla ametnikud
Aimur Liiva
Vallavanem


 
679 0260
aimur.liiva@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, geograafia eriala
 
Kantselei
Tarko Tuisk
Vallasekretär
(osakonna juhataja)


 
679 0260
tarko.tuisk@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, õigusteadus
Ametijuhend
 
Urve Valdna
Sekretär



 
679 0260
urve.valdna@kiilivald.ee

haridus: kesk-eri, tehnik-organisaator
Ametijuhend
 
Iren Jõeleht
Vallasekretäri abi/
perekonnaseisuametnik


 
679 0279
iren.joeleht@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, tehnoloogiainsener
Ametijuhend
 
Kadri Tuisk
Spetsialist



 
679 0240
kadri.tuisk@kiilivald.ee

haridus: kesk-eri
Ametijuhend
 
Raamatupidamine
Lea Peterson
Pearaamatupidaja
(osakonna juhataja)



 
679 0266
lea.peterson@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, kaubandus- ökonoomika
Ametijuhend
 
Marika Klaas
Raamatupidaja



 
679 0266
marika.klaas@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, raamatupidamine
Ametijuhend
 
Marju Eesmäe
Raamatupidaja-kassapidaja


 
679 0267
marju.eesmae@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, raamatupidamine
Ametijuhend
 
Ehitus- ja planeerimisosakond
Arnold Knuut
Ehitus- ja planeerimisosakonna juhataja


 
679 0277
arnold.knuut@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, tööstus- ja tsiviilehitus
Ametijuhend
 
Eduard Ventman
Vallaarhitekt






 
679 0272
eduard.ventman@kiilivald.ee

haridus: rakenduskõrg-hoonete ehitus, rakenduskõrg-teede ehitus
looduteaduste magister-linna-ja tööstusmaastike korraldus
Ametijuhend
 
Kadre Rumm
Ehitusjärelevalve spetsialist



 
679 0263
kadre.rumm@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, sotsiaalteaduse bakalaureuse kraad õigusteaduses
Ametijuhend
 
Märt Neppo
Ehitusjärelevalve spetsialist


 
679 0276
mart.neppo@kiilivald.ee

haridus: kesk-eri
Ametijuhend
 
Keskkonna- ja maaosakond
Benno Johanson
Maanõunik
(osakonna juhataja)



 
679 0264
benno.johanson@kiilivald.ee

haridus:kõrgem, geomaatika ja kinnisvaraplaneerimine
Ametijuhend
 
Siiri Treimann
Keskkonnanõunik



 
679 0278
siiri.treimann@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, metsamajanduse insener
Ametijuhend
 
Heli Kalvet
Heakorra järelevalve spetsialist


 
679 0244
heli.kalvet@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, maastikuarhitekt
Ametijuhend
 
Sotsiaalosakond
Ann Vahtramäe
Sotsiaalnõunik
Osakonna juhataja



 
679 0265
ann.vahtramae@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, sotsiaalteaduse magistri kraad sotsiaaltöös
Ametijuhend
 
Talvi Aruaas
Sotsiaalhoolekandetöötaja
 


 
679 0245, 5300 2161
talvi.aruaas@kiilivald.ee

haridus: kesk
Ametijuhend
 
Egle Välba
Noorsoo-ja lastekaitsespetsialist



 
679 0246
egle.valba@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, sotsiaalteaduse magistri kraad sotsiaaltöös
Ametijuhend
 
Merili Eikner
Lastekaitsespetsialist
(töösuhe peatunud,
lapsehoolduspuhkusel)


 
679 0246
merili.eikner@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, sotsiaalteaduse magistri kraad sotsiaaltöös
Ametijuhend