Ametnikud

Vallamaja on avatud:
esmaspäeval, teisipäeval ja neljapäeval 8.00 - 16.30
kolmapäeval 8.00 - 18.00
reedel   8.00 - 14.00

Ametnike vastuvõtuaeg:
kolmapäeval 14.00 - 18.00
ja neljapäeval 9.00 - 12.00

Eelregistreerumisega toimub vastuvõtt vallavanema ja vallasekretäri juures.
Eelregistreerida saab telefonil 679 0260.
 

Kiili valla ametnikud
Aimur Liiva
Vallavanem


 
679 0260, 5560 8303
aimur.liiva@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, geograafia eriala
 
Kantselei
Tarko Tuisk
Vallasekretär
(osakonna juhataja)


 
679 0260, 508 2682
tarko.tuisk@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, õigusteadus
Ametijuhend
 
Vallasekretäri abi-
andmekaitsespetsialist
 
Ametikoht täitmata

 
Urve Valdna
Sekretär



 
679 0260, 5569 8837
urve.valdna@kiilivald.ee

haridus: kesk-eri, tehnik-organisaator
Ametijuhend
 
Kadri Tuisk
Spetsialist



 
679 0240
kadri.tuisk@kiilivald.ee

haridus: kesk-eri
Ametijuhend
 
Raamatupidamine
Lea Peterson
Pearaamatupidaja
(osakonna juhataja)


 
679 0249, 5551 2285
lea.peterson@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, kaubandus- ökonoomika
Ametijuhend
 
Marika Klaas
Raamatupidaja



 
679 0266, 5590 1612
marika.klaas@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, raamatupidamine
Ametijuhend
 
Marju Eesmäe
Raamatupidaja-kassapidaja



 
679 0267
marju.eesmae@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, raamatupidamine
Ametijuhend
 
Ehitus- ja planeerimisosakond
Karin Sillmann
Ehitus- ja planeerimisosakonna juhataja-abivallavanem
 
679 0277
karin.sillmann@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, õigusteadus
 
Eduard Ventman
Vallaarhitekt






 
679 0272
eduard.ventman@kiilivald.ee

haridus: rakenduskõrg-hoonete ehitus, rakenduskõrg-teede ehitus
looduteaduste magister-linna-ja tööstusmaastike korraldus
Ametijuhend
 
Kadre Rumm
Teehoiu- hankespetsialist




 
679 0263, 504 6443
kadre.rumm@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, sotsiaalteaduse bakalaureuse kraad õigusteaduses
Ametijuhend
 
Märt Neppo
Ehitusjärelevalve spetsialist



 
679 0276
mart.neppo@kiilivald.ee

haridus: kesk-eri
Ametijuhend
 
Benno Johanson
Maanõunik




 
679 0264, 510 5161
benno.johanson@kiilivald.ee

haridus:kõrgem, geomaatika ja kinnisvaraplaneerimine
Ametijuhend
 
Siiri Treimann
Keskkonnanõunik



 
679 0278, 5564 5745
siiri.treimann@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, metsamajanduse insener
Ametijuhend
 
Heli Kalvet
Heakorra järelevalve spetsialist


 
679 0244, 509 8660
heli.kalvet@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, maastikuarhitekt
Ametijuhend
 
Sotsiaalosakond
Ann Vahtramäe
Sotsiaalnõunik
(osakonna juhataja)



 
679 0265, 508 1638
ann.vahtramae@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, sotsiaalteaduse magistri kraad sotsiaaltöös
Ametijuhend
 
Gertrud Kaljuvee
Nõunik kultuuri-, hariduse- ja noorsootöövaldkonnas


 
679 0268, 5621 1985
gertrud.kaljuvee@kiilivald.ee

haridus: kõrgem riigiteadus, ajalugu
Ametijuhend
 
Karmen Heinmaa
Lastekaitsespetsialist




 
679 0246, 5551 2286
karmen.heinmaa@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, sotsiaalteaduse magistri kraad sotsiaaltöös
Ametijuhend
 
Merili Adamson
Sotsiaalnõunik
 



 
679 0245, 5566 4498
merili.adamson@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, sotsiaalteaduse magistri kraad sotsiaaltöös
Ametijuhend
 
Aime Pärn
Sotsiaalhoolekande töötaja


 
aime.parn@kiilivald.ee

haridus: kõrgem