Kiili Vallavalitsus

Aadress: Nabala tee 2a, Kiili alev, Kiili vald, 75401 Harjumaa

Registrikood: 75020983

Arvelduskonto 1: Swedbank IBAN: EE142200001120218700
Arvelduskonto 2: SEB IBAN: EE211010052030588006

Vallamaja on avatud:
esmaspäeval, teisipäeval ja neljapäeval    8.00 - 16.30
kolmapäeval    8.00 - 18.00
reedel   8.00 - 14.00
lõuna    12.00 - 12.30

Ametnike vastuvõtuaeg:
kolmapäeval 14.00 - 18.00
ja neljapäeval 9.00 - 12.00

Eelregistreerumisega toimub vastuvõtt vallavanema ja vallasekretäri juures.
Eelregistreerida saab telefonil 679 0260.

NB! Vallavolikogu ja vallavalitsuse liikmete kontaktandmed leiate vallavolikogu ja vallavalitsuse liikmete lehtedelt.
 

Kiili valla ametnikud
Aimur Liiva
Vallavanem
 
679 0260, 5560 8303
aimur.liiva@kiilivald.ee
 
haridus: kõrgem, geograafia eriala

 
Kantselei
Tarko Tuisk
Vallasekretär
(osakonna juhataja)
 
679 0260, 508 2682
tarko.tuisk@kiilivald.ee

 
haridus: kõrgem, õigusteadus
Ametijuhend

 
Kristiina Vaide
Vallasekretäri abi
 
679 0279
kristiina.vaide@kiilivald.ee
 
haridus: kõrgem, õigusteadus

 
Urve Valdna
Sekretär
 
679 0260, 5569 9937
urve.valdna@kiilivald.ee
 
haridus: kesk-eri, tehnik-organisaator
Ametijuhend
 
Kadri Tuisk
Spetsialist
 
679 0240
kadri.tuisk@kiilivald.ee
 
haridus: kesk-eri
Ametijuhend
 
Raamatupidamine
Annika Netse
Pearaamatupidaja-raamatupidamisosakonna juhataja / finantsjuht-raamatupidamisosakonna juhataja
 
679 0249
annika.netse@kiilivald.ee


 
haridus: kõrgem, ärijuhtimise magistri kraad
Ametijuhend


 
Marika Klaas
Raamatupidaja
 
679 0266, 5590 1612
marika.klaas@kiilivald.ee
 
haridus: kõrgem, raamatupidamine
Ametijuhend
 
Marju Eesmäe
Raamatupidaja-kassapidaja
 
679 0267
marju.eesmae@kiilivald.ee
 
haridus: kõrgem, raamatupidamine
Ametijuhend
 
Ehitus- ja planeerimisosakond
Karin Sillmann
Ehitus- ja planeerimisosakonna
juhataja-abivallavanem
 
679 0277
karin.sillmann@kiilivald.ee

 
haridus: kõrgem, õigusteadus


 
Eduard Ventman
Vallaarhitekt


 
679 0272
eduard.ventman@kiilivald.ee


 
haridus: rakenduskõrg-hoonete ehitus, rakenduskõrg-teede ehitus, looduteaduste magister-linna-ja tööstusmaastike korraldus
Ametijuhend
 
Kadre Rumm
Teehoiu- hankespetsialist

 
679 0263, 504 6443
kadre.rumm@kiilivald.ee

 
haridus: kõrgem, sotsiaalteaduse bakalaureuse kraad õigusteaduses
Ametijuhend
 
Toomas Karma
Ehitusnõunik
 
679 0275, 5550 7732
toomas.karma@kiilivald.ee
 
haridus: kõrgem, tehnik-arhitekt

 
Märt Neppo
Ehitusjärelevalve spetsialist
 
679 0276
mart.neppo@kiilivald.ee
 
haridus: kesk-eri
Ametijuhend
 
Benno Johanson
Maanõunik
 
679 0264, 510 5161
benno.johanson@kiilivald.ee
 
haridus:kõrgem, geomaatika ja kinnisvaraplaneerimine
Ametijuhend
 
Siiri Treimann
Keskkonnanõunik
 
679 0278, 5564 5745
siiri.treimann@kiilivald.ee
 
haridus: kõrgem, metsamajanduse insener
Ametijuhend
 
Heli Kalvet
Heakorra järelevalve spetsialist
 
679 0244, 509 8660
heli.kalvet@kiilivald.ee
 
haridus: kõrgem, maastikuarhitekt
Ametijuhend
 
Sotsiaalosakond
Karmen Heinmaa
Lastekaitsespetsialist
(sotsiaalosakonna juhataja kohusetäitja)
679 0246, 5551 2286
karmen.heinmaa@kiilivald.ee

 
haridus: kõrgem, sotsiaalteaduse magistri kraad sotsiaaltöös
Ametijuhend
 
Dagi Dorbek
Nõunik kultuuri-, hariduse-, noorsootöö-, tervise ja spordivaldkonnas
 
679 0268, 5665 6663
dagi.dorbek@kiilivald.ee

 
haridus: kõrgem, päästeteenistuse eriala
Ametijuhend

 
Katre Kokk
Sotsiaalnõunik

 
679 0245, 5566 4498
katre.kokk@kiilivald.ee

 
haridus:
Ametijuhend

 
Madli Kaljula
Sotsiaalhoolekande spetsialist


 
679 0265, 508 1638
madli.kaljula@kiilivald.ee


 
haridus: kõrgem, infoühiskond ja sotsiaalne heaolu bakalaureusekraad,rahvusvaheline sotsiaaltöö ja sotsiaalareng magistrikraad
Ametijuhend
 
Aime Pärn
Sotsiaalhoolekande töötaja
5558 9446
aime.parn@kiilivald.ee
haridus: kõrgem
 
Ann Vahtramäe
Sotsiaalnõunik (osakonna juhataja)
(teenistussuhe peatatud)
ann.vahtramae@kiilivald.ee

 
haridus: kõrgem, sotsiaalteaduse magistri kraad sotsiaaltöös
Ametijuhend
 
Merili Adamson
Sotsiaalnõunik
(teenistussuhe peatatud)
 
merili.adamson@kiilivald.ee


 
haridus:kõrgem, sotsiaalteaduse magistri kraad sotsiaaltöös
Ametijuhend

 
Gertrud Vinter
Nõunik kultuuri-, hariduse- ja noorsootöövaldkonnas
(teenistussuhe peatatud)
 
gertrud.vinter@kiilivald.ee



 
haridus: kõrgem riigiteadus, ajalugu
Ametijuhend