Kiili Vallavalitsus

Aadress: Nabala tee 2a, Kiili alev, Kiili vald, 75401 Harjumaa

Registrikood: 75020983

Arvelduskonto 1: Swedbank IBAN: EE142200001120218700
Arvelduskonto 2: SEB IBAN: EE211010052030588006

Vallamaja on avatud:
esmaspäeval, teisipäeval ja neljapäeval    8.00 - 16.30
kolmapäeval    8.00 - 18.00
reedel   8.00 - 14.00
lõuna    12.00 - 12.30

Ametnike vastuvõtuaeg:
kolmapäeval 14.00 - 18.00
ja neljapäeval 9.00 - 12.00

Eelregistreerumisega toimub vastuvõtt vallavanema ja vallasekretäri juures.
Eelregistreerida saab telefonil 679 0260.

NB! Vallavolikogu ja vallavalitsuse liikmete kontaktandmed leiate vallavolikogu ja vallavalitsuse liikmete lehtedelt.

Ametnikud

 
Aimur Liiva
Vallavanem


 
679 0260
aimur.liiva@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, geograafia eriala
 
Kantselei
Tarko Tuisk
Vallasekretär
(osakonna juhataja)


 
679 0260
tarko.tuisk@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, õigusteadus
Ametijuhend
 
Iren Jõeleht
Vallasekretäri abi-
andmekaitsespetsialist


 
679 0279
iren.joeleht@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, tehnoloogiainsener
Ametijuhend
 
Urve Valdna
Sekretär



 
679 0260
urve.valdna@kiilivald.ee

haridus: kesk-eri, tehnik-organisaator
Ametijuhend
 
Kadri Tuisk
Spetsialist



 
679 0240
kadri.tuisk@kiilivald.ee

haridus: kesk-eri
Ametijuhend
 
Raamatupidamine
Lea Peterson
Pearaamatupidaja
(osakonna juhataja)



 
679 0249
lea.peterson@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, kaubandus- ökonoomika
Ametijuhend
 
Marika Klaas
Raamatupidaja



 
679 0266
marika.klaas@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, raamatupidamine
Ametijuhend
 
Marju Eesmäe
Raamatupidaja-kassapidaja


 
679 0267
marju.eesmae@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, raamatupidamine
Ametijuhend
 
Ehitus- ja planeerimisosakond
Arnold Knuut
Ehitus- ja planeerimisosakonna juhataja


 
679 0277
arnold.knuut@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, tööstus- ja tsiviilehitus
Ametijuhend
 
Eduard Ventman
Vallaarhitekt






 
679 0272
eduard.ventman@kiilivald.ee

haridus: rakenduskõrg-hoonete ehitus, rakenduskõrg-teede ehitus
looduteaduste magister-linna-ja tööstusmaastike korraldus
Ametijuhend
 
Kadre Rumm
Teehoiu- hankespetsialist




 
679 0263
kadre.rumm@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, sotsiaalteaduse bakalaureuse kraad õigusteaduses
Ametijuhend
 
Märt Neppo
Ehitusjärelevalve spetsialist


 
679 0276
mart.neppo@kiilivald.ee

haridus: kesk-eri
Ametijuhend
 
Keskkonna- ja maaosakond
Benno Johanson
Maanõunik
(osakonna juhataja)



 
679 0264
benno.johanson@kiilivald.ee

haridus:kõrgem, geomaatika ja kinnisvaraplaneerimine
Ametijuhend
 
Siiri Treimann
Keskkonnanõunik



 
679 0278
siiri.treimann@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, metsamajanduse insener
Ametijuhend
 
Heli Kalvet
Heakorra järelevalve spetsialist


 
679 0244
heli.kalvet@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, maastikuarhitekt
Ametijuhend
 
Sotsiaalosakond
Ann Vahtramäe
Sotsiaalnõunik
(osakonna juhataja)



 
679 0265
ann.vahtramae@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, sotsiaalteaduse magistri kraad sotsiaaltöös
Ametijuhend
 
Gertrud Kaljuvee
Nõunik kultuuri-, hariduse- ja noorsootöövaldkonnas

 
679 0268
gertrud.kaljuvee@kiilivald.ee

haridus: kõrgem riigiteadus, ajalugu
Ametijuhend
 
Karmen Heinmaa
Lastekaitsespetsialist




 
679 0246
karmen.heinmaa@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, sotsiaalteaduse magistri kraad sotsiaaltöös
Ametijuhend
 
Merili Adamson
Sotsiaalnõunik
 


 
679 0245
merili.adamson@kiilivald.ee

haridus: kõrgem, sotsiaalteaduse magistri kraad sotsiaaltöös
Ametijuhend